חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

התאמת פוליש לפי סוג הרצפה

ישנם סוגי ריצוף רבים וחומרי מרצפות ואריחים שונים. לכל אחד מהם מתאימה שיטת קרצוף ופוליש אחרת. בעמוד הבא תוכלו להגיע אל מרבית סוגי הריצוף השונים ולהבין איזה סוג פוליש מתאים לה:

איזה סוג מרצפות יש לך?

בחר את הסוג המתאים וקבל מידע מורחב אודותיו:

פוליש לקרמיקה פוליש לשיש
פוליש לטרצו פוליש לגרניט
פוליש לבטון פוליש לאבן
​פוליש לפרקט פוליש לצפחה
פוליש לבלטות פוליש חוץ

מדוע חשוב להתאים את הפוליש לסוג הרצפה?

סוגי החומרים השונים בין אם זה סוג אבן כמו גרינט פורצלן או שיש ובין אם זה אריח כמו קרמיקה או טרצו מתנהגים שונה לשיטת קרצוף ופוליש. לא כל אריח יקבל "באהבה" את סוג החומר שתשתמשו בו ולעיתים זה עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך או פשוט - בזבוז כסף כאשר לא תראו שום השפעה. כמו כן, ישנם מקרים הלקוח רוצה רצפה מבריקה יותר או פחות מחליקה ועל פי כן ניתן להתאים לו את סוג השיטה. למשל בריצוף גרניט פורצלן אם נעשה הברקה קריסטלית, הריצוף יהיה מבריק אך גם מחליק. אבל אם נשתמש בפוליש ווקס - הרצפה תיהיה פחות מבריקה אך גם פחות מחליקה. אלו שיקולים שלאחר ייעוץ עם חברת פוליש וניקיון תוכלו להכיר ולהבין.

סוגי מרצפות

האם המחיר משתנה לפי סוג הריצוף?

סוג הריצוף עשוי לגרום לשינוי סוג הפוליש לרצפה ולכן התשובה היא כן. אם הברקת שיש יכולה להיעשות רק באמצעות פוליש קריסטל, מן הסתם שזה יקבע את המחיר ולא יהיה ניתן לקחת שירות אחר אשר זול יותר. אבל לעיתים מתאימות כמה שיטות שונות וכאן יש את האופציה לבחור בזולה מבינהם או את המתאימה לכם כמובן.

השוואת מחירים תחסוך לכם בעלויות!

פערי המחירים בין החברות יחסית גדול ומשתנה על פי סוג החומר שהם משתמשים בו (איכות החומרים). איכות העבודה כמובן והוותק שלהם בתחום. לכן השוואת מחירים כאן היא בהחלט פקטור משמעותי. חשוב שתבדקו שאת המחירים שאתם מקבלים הם בדיוק בעבור אותו השירות. אותם חומרים וכמובן לבדוק ביקורות ואת הוותק של אותה חברה בתחום. לאחר שתיישרו קו ותקבלו מספר הצעות מחיר דרכנו, תוכלו לבצע השוואת מחירים אמיתית ונכונה בעבור פוליש לרצפה, במטרה להוזיל את העלויות בעבור השירות.