חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לריצוף חוץ

המרצפות בגינה מלוכלכות? יש לכם שטחים בחצר המיועדים לישיבה והתמלאו בכתמים? מה שאתם צריכים זה פוליש לריצוף החוץ המתאים במיוחד לגינות וחצרות! בעזרת טופ פולישינג תוכלו לקבל עד שלוש הצעות של חברות המציעות את השירות ונמצאות בסביבתכם.

מתי נעשה פוליש לריצוף החוץ?

כאשר הרצפה מתחילה להיות שחורה, הצטברות של כתמים ואף גדילה של עובש (קראו עוד על ניקוי עובש) על גבי המרצפות בגלל מזג האוויר והסביבה החיצונית, אשר עשויה לגרום גם לגדילה של צמחים שוטים בין הרווחים, ביצוע פוליש כאן הוא לא בהכרח הדבר שאתם צריכים, לעיתים ליטוש רצפה הוא הדבר הנחוץ לכם, או אפילו שימוש בלחץ מים חזק (גרניק) למטרת הניקוי. ישנם מקרים עם ריצוף מסוג שיש למשל שכן מומלץ להשתמש בקרצוף לרצפה ולאחר מכן לחדש את הנראות באמצעות פוליש קריסטל, כל מקרה לגופו. התייעצו עם מומחה טרם תחליטו כיצד להתקדם.

פוליש חוץ בגינה

קיים שוני במחיר בין פוליש לריצוף פנים אל מול החוץ?

לא צריך להיות הבדל במחירי הפוליש החיצוני אל הפנימי, מדובר בסופו של דבר על אותן הפעולות, לעיתים המחיר עשוי להיות שונה בגלל שטחים מורכבים יותר כמו מדרגות או מקומות שקשה להגיע אליהם, אך בגדול - פוליש לריצוף חוץ זהה מבחינת המחירים ובהתאם לסוג הריצוף וסוג ההברקה (במידה ויש), תוכלו לעבור למחירון הפוליש ולדעת מהם המחירים.

ליטוש אבנים המשמשות כשביל גישה בחצר

יש לכם אבנים גדולות המשמשות כשביל גישה? אם הזמן הן מתלכלות עקב שימוש מרובה בהם, אבנים שונות, חול ומים והצבע שלהן הופך להיות כהה ופחות יפה משהיה בעבר, תופעה זו דיי נדירה לאלו אשר לא מנקים את שביל הגישה שלהן לעיתים תכופות ולמעשה גם אם ינקו - אם הזמן הם יצטרכו לחדש את הנראות. איך עושים זאת? 2 דרכים. הראשונה היא באמצעות לחץ מים חזק, אך לא תמיד הוא עוזר וכאשר הוא לא - מבצעים ליטוש לרצפה והוא מתאים בעיקר לאבנים, אך יכול גם לשביל גישה מבטון או ריצוף אחר.

פוליש לריצוף חוץ


>>>אולי יעניין אתכם גם ניקוי בטון

בצעו השוואת מחירים דרך 'טופ פולישינג'

המטרה המרכזית של הפורטל היא לתת שירות מהיר ולספק לכם הצעות מחיר במהירות, דרך 'טופ פולישינג' תקבלו עד שלוש הצעות של חברות פוליש הנמצאות באזורכם - ההצעות יגיעו לאחר אימות טלפוני מטעם המוקד שלנו במידה והשארתם פרטים, אם חייגתם אלינו תהליך האימות יתחיל כבר באופן מיידי. היתרון המהותי בקבלת שלוש הצעות הוא האפשרות לבצע השוואת מחירים באותה הזמן ולבחור המחיר הזול ביותר.