חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לבלטות ישנות

חידוש וניקוי מקצועי לבלטות ישנות הכולל פוליש, קרצוף והברקה איכותית תוכלו למצוא רק ב"טופ פולישינג", רוצים להזמין שירות במהירות? פנו כעת אל נציגי הפורטל וקבלו עד שלוש הצעות של נותני שירות מאזורכם.

מחדשים בלטות עם "טופ פולישינג"

- חידוש בלטות ישנות למראה נקי וחדש
- ביצוע פוליש עם הברקות בהתאמה
- ניקוי מעמיק לריצוף הכולל חידוש והחזרת הברק
- שירות הניתן בכל המדינה על ידי מקצוענים.

כמה עולה לנקות בלטות ישנות ולבצע פוליש?

ניקוי של בלטות ישנות נעשה באמצעות טכניקות שונות אשר במרבית הפעמים מצריך קרצוף חזק לריצוף על מנת להוציא את כלל הלכלוכים והכתמים שהצטברו עם השנים, מעבר לכך ניתן להשלים את הפעולה עם פוליש והברקה, מחיר ניקוי בלטות ישנות מתחיל ב-7 ש"ח לקרצוף, אם נוסיף לו הברקת ווקס הוא יגיע למחיר התחלתי של 14 ש"ח למ"ר, במידה ויש צורך בליטוש המחיר הכולל של כל החידוש יהיה כ-18 שקלים למטר מרובע.

ניקוי בלטות ישנות

חידוש בלטות ישנות, איך מתבצע התהליך?

על מנת לחדש בלטה ישנה צריך קודם כל לבחון את הריצוף ולבדוק האם יש צורך בליטוש או שמא יספיק כאן רק קרצוף עם חומרים חזקים המסירים כתמים ומוציאים את הלכלוך החוצה? התהליך הסטנדרטי אשר מתבצע בדרך כלל מתחיל בקרצוף הרצפה, לאחר מכן גריפה של הלכלוך עם מים נקיים וייבוש הרצפה, כאשר רואים כי העבודה אכן הסירה את הלכלוך והרצפה נראת נקייה, זה הזמן להשלים את הפעולה באמצעות הברקה, במקרה הזאת שימוש בקריסטלים לא מתאים כי רצפת בלטות אינה יכולה להכיל קריסטלים ולכן יש להשתמש באחת משני השיטות או מריחת חומר אקרילי או מסוג ווקס, כאשר האקרילי מתאים יותר למקומות בהם עוברים יותר אנשים כמו מפעלים, משרדים ומקומות ציבוריים ולעומת זאת הווקס יותר לשימוש בייתי ויש לו אפקט ונראות טובה יותר.

האם ניתן ללטש ריצוף בלטות?

בדרך כלל לא מלטשים ריצוף בלטות אך לעיתים כאשר ישנם כתמים על הרצפה שלא ניתנים להסרה כמו חומצה, כתמים שחורים עמוקים וחלודה יש לבצע ליטוש נקודתי על מנת להסיר כתמים מהרצפה בצורה מלאה, אם מדובר בריצוף ממש ישן כחלק מן החידוש שלו יש לקחת בחשבון שצריך לבצע ליטוש לבלטה על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

פוליש לריצוף בלטות

פוליש לבלטות כולל הברקה איכותית

הכללת כל התהליך נקרא בשמו המקצועי פוליש למרצפות ולא מדובר כאן רק על בלטות אלא על כלל סוגיהם, בתוך המונח הזה שנקרא "פוליש" נמצא עבודות הכוללות ניקוי, ליטוש, קרצוף והברקה עד לקבלת תוצאה מושלמת וכפי שציינו גם קודם במידה וצריך ללטש - עושים זאת גם, אצלנו ב"טופ פולישינג" ניתן לקבל את כלל השירותים שציינו לעיל ואנו בטוחים שתקבלו תוצאה לא פחות ממושלמת עם הברקה איכותית שתחזיק לכם לאורך זמן, הזמינו דרך הפורטל שלנו עכשיו פוליש לבלטות והפכו את הרצפה הישנה שלכם לחדשה ולבעלת מראה מבריק ונקי.