חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לגרניט פורצלן

ברשותך יש ריצוף מהסוג היוקרתי ביותר לבית, ריצוף גרניט פורצלן אבל הוא לא מבריק כמו בעבר, מה עושים? לנו בטופ פולישינג יש את הפתרון בעבורך! הזמן כעת שירותי פוליש לרצפת גרניט פורצלן מסוג מט או מבריק וקבל תוצאות מדהימות במהירות.

בטופ פולישינג מבריקים לכם את הגרניט!

ביצוע פוליש קריסטל לקבלת גרניט פורצלן מבריק
אפשרות לעשות פוליש ווקס למראה גרניט פורצלן מט
התאמת החומרים, הציוד והטכניקה לסוג הריצוף הקיים.
שירותי ניקוי וליטוש במידת הצורך לתוצאות מעולות!

האם ניתן לעשות פוליש לגרניט פורצלן?

באופן חד משמעי - כן, אך לא כל חומר מתאים לגרניט ולטקסטורה שלהם ולכן יש להתייעץ עם מומחים אשר יודעים כיצד לעשות זאת נכונה. אפקט ההבקה שונה מריצוף לריצוף וכאשר אבן כמו גרניט פורצלן שיש לה מראש מראה מבריק תקבל חומר אחר שעשוי לגרום לה לכתמים היא פשוט תינזק ויהיה קשה להסיר כתמים שחורים ממנה, היות והיא "אבן סופחת", אך אם החסרון  יש גם יתרון ביצוע הברקה קריסטלית מעניקה לה ברק והיא מקבלת אלייה את הקריסטלים בקלות והופכת לנוצצת שוב, המשיכו לקרוא והבינו לעומק שבהחלט ניתן לעשות פוליש לריצוף גרניט.
פוליש לגרניט פורצלן

פוליש לריצוף גרניט פורצלן מבריק - סוג מס' 1

הסוג הראשון שיש לנו בפוליש המתאים לרצפת גרניט פורצלן הוא הסוג המבריק, בעצם הזרקה של קריסטלים ממש בדומה לפוליש קריסטלי שהסברנו עליו כאן, התוצאה היא ריצוף מבריק ונוצץ לאורך זמן, החסרון הוא שהחומר הנ"ל אינו שומר על הריצוף ולכן פוליש מבריק לרצפת גרניט פורצלן אינו מחזיק לאורך זמן אך בהחלט נותן תוצאה איכותית, חושב לציין כי החדרת קריסטלים אל תוך גרניט גורמת לרצפה להיות מחליקה יותר ולא תמיד מומלץ לעשות זאת במידה ויש ילדים או שטיחים בבית.

הסוג השני - פוליש לגרניט פורצלן מט

ישנם אנשים שלא אוהבים שהריצוף שלהם מבריק ואוהבים אותו יותר בסגנון מט, רצפת גרניט הפרוצלן מספיק מבריקה ויש כאלה שאינם אוהבים מעבר לכך או אפילו פחות, לכן באמצעות חומר הווקס, ממש בדומה לפוליש ווקס (שניתן לקרוא עליו מידע נוסף בעמוד הזה) ניתן לקבל רצפת גרניט פורצלן מט, החומר שומר על הרצפה לאורך זמן על שכבת ההגנה שלו, בדרך כלל נראה אותו בסלון ובאולמות אירועים, נוצר מעין חיספוס ברצפה והיא אינה מחליקה.

פרויקט מורכב צריך להיעשות על ידי מומחים

כאשר אתם מחפשים אחר חברה לביצוע פרויקטים מורכבים כמו פוליש לגרניט פורצלן, שאינו פשוט כלל ואינו סטדנרטי, עליכם למצוא חברה בעל מוניטין וניסיון בתחום, אשר לא תהרוס לכם את הרצפה היקרה, אנחנו בטופ פולישינג מאגדים מגוון רחב של חברות אשר עוסקות בתחום שנים רבות, בעלות המלצות, חוות דעת ושם טוב בשוק, כמובן שלגבי המחיר אנחנו תמיד מנסים להיות הזולים ביותר בשוק, אנחנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח חוזר ועל זה מבוסס כל בסיס ההצלחה של טופ פולישינג המובילה בשוק.
 

גרינט פורצלן

פוליש לריצוף גרניט פורצלן הפופלארי ביותר

ריצוף גרניט פורצן הוא הריצוף הפופולארי ביותר בארץ, תוכלו למצוא אותו בכמעט כל בית בישראל. שאלתם את עצמכם פעם מדוע זהו הריצוף האהוב ביותר? אתם מעוניינים לדעת האם הוא מתאים עבורכם? אתם רוצים לדעת האם ניתן לעשות פוליש למרצפות ואיך עושים זאת? הפורטל שלנו טופ פולישינג יכול לעזור לכם בעניין. קודם כל פוליש לריצוף נעשה על ידי מכונה מיוחדת. החומרים איתם יש להשתמש לצורך הניקיון חייבים להיות מותאמים. כמובן שאין להשתמש בחומרים המכילים חומצה וכל חומר אחר שיכול להרוס את המרצפות. בדיוק בשביל זה אתם צריכים להזמין חברה שמתמחה בדבר. נזק שנעשה אי אפשר לתקן ועדיף למנוע את הדבר מראש.

שירותי הפוליש והניקיון של "טופ פולישינג".

ניקיון הוא דבר רציני ואין להקל בכך ראש. עבור בית העסק שלכם אתם צריכים את הטוב ביותר אך גם עבור הבית שלכם לא הייתם רוצים להתפשר. אנחנו חברה מקצועית ואמינה העובדת כבר מספר שנים בתחום ויש לנו את כל הציוד הנדרש ואת כל הידע הדרוש בשביל להבריק את המרצפות שלכם ולתת לכם תחושה נעימה ונקייה. תחושה שתאפשר לכם להרגיש בנוח בכל מקום בו אתם נמצאים.

איזה הברקה מתאימה לרצפת גרניט פורצלן?

בטח קראתם לא מעט מידע באינטרנט ושמעתם מחברים שעל גרניט פורצלן - לא עושים פוליש! זה נכון אך לא מדוייק, כאשר ניתן לבצע פוליש לרצפת גרניט פורצלן בשני סוגים, מט ומבריק ויש להשתמש בחומרים מיוחדים המתאימים לסוג הריצוף, באמצעות החומרים ניתן להגיע אל 2 מצבים, עליהם נפרט בהמשך כמובן, מדובר על פוליש לרצפת גרניט פורצלן מט או מבריק, קיימים מקרים בהם גם נבצע ליטוש לגרניט אך זה רק במידה ולא הצלחנו להסיר מהן כתמים או שיש שכבה עבה מעליהן.

היתרונות המרכזיים שלנו הם:

✔​ ציוד מתקדם: ניקיון של ריצוף גרניט פורצן או כל ניקוי יסודי אחר צריך להיעשות בהתאם. יש לנו מכונה מיוחדת שיכולה לבצע את העבודה בצורה היעילה והטובה ביותר. אנחנו לא חוסכים באמצעים ויש לנו את הציוד המתאים.
✔​ מחירים נוחים: כולנו רוצים לשמור על מחירים שפויים ונוחים ובעיקר זולים. המומחיות שלנו והיעילות שלנו בתחום מאפשרים לנו להוזיל עלויות באופן משמעותי.
 מקצוענים אמיתיים: נסיון של שנים ולקוחות מרוצים לא משקרים. אנחנו מתחייבים תמיד לטוב ביותר ולא מתפשרים. ניקיון הוא לא עניין פשוט ויש לקחת את הדברים ברצינות.