חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לטרצו

מרצפות טרצו הקיימות בבתים רבים זקוקות לתחזוקה לעיתים, וכאשר צריכים לטפל במרצפות, את מי נזמין אם לא את טופ פולישינג? הזמן עכשיו את השירות של פוליש לרצפת טרצו במחירים מעולים.

הברקה ופוליש למרצפות טרצו ברמה גבוה

רצפת הטרצו שלכם אינה מבריקה? זקוקים לחידוש או הברקה? באמצעות שירות פוליש לרצפת טרצו תוכלו לקבל רצפה מבריקה ונקייה מכתמים במהירות ובקלות, על מנת להזמין את השירות מהחברה של טופ פולישינג עליכם לעשות הזמנה דרך האתר או באמצעות שיחת טלפון אל נציג שירות אשר זמין גם עכשיו לשיחה מכם, אז אל תחכו עוד, במקביל לשירות זה ניתן למצוא גם ליטוש ריצוף טרצו שגם מסופק על ידינו במידת הצורך.

פוליש לרצפת טרצו

כמה צריך לעלות פוליש לטרצו?

לאלו אשר מחפשים אחר מחירים ומידע על עלויות של פוליש לריצוף טרצו, המחיר בעבור עבודה רגילה בדירה הוא בין 20 - 25 ש"ח למ"ר, בעבור מדרגות מסוג טרצו המחיר נע בין 25 - 30 ש"ח (למדרגה), שילוב של הברקה מסוג קריסטל זה בתוספת תשלום של 4 - 6 שקלים בלבד למחיר המקורי. ככל שמבצעים את העבודה על משטח גדול יותר המחיר לפי מטר יורד, למידע נוסף על מחירים - עברו לעמוד הבא.

מתי נחדש את רצפת הטרצו שלנו?

כאשר ישנם כתמים שקשה להסיר, צריבות על גבי הריצוף, לכלוך כבד או שפשוט הריצוף איבד את הברק שלו עם הזמן, נצטרך לבצע פוליש לרצפה מסוג טרצו, ישנם כמה אופציות לגשת אל הריצוף הנ"ל, שמתנהג יפה עם מרבית החומרים למעט החומר האקרילי שגם ככה אינו מיועד אל מרצפות ביתיות, אם זאת תוכלו להנות מפוליש קריסטל או בהברקה באמצעות ווקס לרצפה שלכם, ההבדל בין הסוגים הוא שווקס מורחים וקריסטל "מחדירים" אל תוך הריצוף, בפועל מה קורה? ווקס מחזיק פחות זמן מיכוון שהוא חיצוני, אך בתקופה שהוא קיים הוא שומר ומשמש כשכבת מגן על הריצוף שלכם, לעומת פוליש קריסטל אשר גורם לרצפה לנצוץ ולהבריק לזמן רב יותר, אך לא מגן מפני שריטות וכתמים.
 

רצפה מסוג טרצו

קבלו עד שלוש הצעות מחיר בעבור השירות!

באמצעות השירות של טופ פולישינג תוכל לקבל עד - 3 הצעות מחיר שונות בעבור פוליש למרצפות טרצו מחברות שונות העובדות ונמצאות באזור המגורים שלך, השירות שלנו עובד כך בגלל שאנו מספקים הצעות מחיר של חברות ניקיון ופוליש אחרות על מנת שהלקוח יוכל לבצע השוואה של מחירים בינהם ולבחור בחברה שהכי מתאימה וזולה לו, טופ פולישינג נמצאת כאן בשביל הלקוח ונותנת לו את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר וכמובן דואגת לשמור על מחיר שפוי והגיוני לכל כיס.