חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

​פוליש לפרקט

עבודות פוליש לפרקטים במחירים זולים ומשתלמים, הזמן כעת פוליש לרצפת פרקט עץ למינציה וקבל הצעות מחיר במהירות!

מהם היתרונות בהזמנה דרך "טופ פולישינג"?

דרך "טופ פולישינג" תקבלו עד שלוש הצעות מחיר זולות.
הפורטל שלנו פועל עם חברות בכל אזורי הפעילות בארץ.
ניתן לחסוך דרכנו עד 35% מהעלות המקורית!
שירותי הברקה למשטחי עץ ופרקטים איכותיים.

כמה עולה לעשות פוליש לפרקט?

רוצה לעשות פוליש לפרקט? ראשית זה תלוי האם יש לך פרקט עץ בביתך או לימינציה, ההבדלים בין החומרים בהחלט קובעים המון, כאשר לעשות פוליש לפרקט לימינציה (סינטטי) מצריך חומרים זולים יותר ולא ניתן לבצע "ליטוש" על גביו ולעומת זאת ביצוע של פוליש לרצפת פרקט מעץ יכולה להשתלב עם ליטוש עדין וחומרים יקרים יותר המזינים את העץ ומחזירים לו את צבעו המקורי. המחיר למ"ר לעץ (כולל ליטוש): 30 - 38 ש"ח. המחיר לסינטטי: 19 - 24 ש"ח, לצפייה בעוד מחירים - לחצו כאן.

מריחת ווקס לפרקט

איך עושים פוליש לפרקט?

כמובן כאשר מדובר על פוליש לרצפה מסוג פרקט ולא קרמיקה או טרצו, ישנו הבדל מהותי בתהליך עצמו, בחומרים ומכונה המבצעת את הפעולה. כאשר פוליש לפרקט לעיתים לא חייב להתבצע ע"י מכונה אלא ניקוי יסודי (עם מעט מים כמובן) ואז מריחה של חומר המיועד לביצוע הברקה והוספת גוון מבריק לעץ עצמו. אם המקרה חריג והרצפה נראת ממש "מזעזעת", ניתן לשלב ליטוש של שכבה דקה מהפרקט ואז מריחה של שני חומרים האחד מגן והשני מבריק וזאת באשר אך ורק לעץ טבעי שאינו סינטטי (לימינציה). ד"א ניתן לעשות זאת בעצמכם כאשר מדובר על סינטטי זה דורש מכם ניקוי רגיל של הרצפה ומריחה של החומר המתאים.

ניקוי והברקה במחירים הוגנים

הברקה של פרקט זה משהו שאתם יכולים לדאוג לו בקלות אם רק תבחרו לפנות לחברה בתחום שתוכל לסייע לם עם שירות מהימן וכזה שפשוט לא יאכזב אתכם. אנו בטוחים שאתם רוצים להבטיח את טיב הביצוע של הפוליש, ולשם כך עליכם לשים לב טוב מאוד שאתם בוחרים לפנות אך ורק אל חברה שתדע לשרת אתכם בצורה כזו שתשאיר אתכם ללא מילים בפה בכל הקשור לרמת המקצועיות שלה. פוליש לריצוף פרקט זו דרך נהדרת להביא את הבית או הדירה שלכם לרמת גימור הרבה יותר גבוהה ולהעניק לפרקט שלכם מראה מבריק ומרשים ביותר ללא כל מאמץ. כמובן שאם אתם רוצים שההברקה תתבצע על הצד הטוב ביותר, עליכם לשים לב שאתם בוחרים לפנות אל החברה המתאימה, וזה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם אם רק תקפידו על מספר כללים פשוטים ולא מסובכים בכלל.
 

פוליש לפרקט עץ

לפנות אל "טופ פולישינג" ולקבל הצעות מחיר

כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי למצוא חברה לפרקטים זה לפנות אל טופ פולישינג. אצלם כבר ידאגו לעשות את כל העבודה הקשה בשבילכם ולוודא שאתם תוכלו למצוא את מבוקשכם ללא יותר מידי מאמץ ובתוך זמן קצר ככל שניתן. פוליש לפרקט למינציה או סינטטי ואפילו עץ וכמובן לסוגים אחרים של פרקטים זה דבר שאתם צריכים לבצע על ידי חברה שמבינה את סוג הפרקט הספציפי שלכם ותוכל להציעה בעצם את הפתרון הרלוונטי ביותר, קרי שימוש במכונה מתאימה להברקה אופטימלית של המשטח ולאחר מכן שימוש בחומר שנקרא שעוות ווקס לרצפה אשר מגן מפני שריטות ונותן מראה מרענן לריצוף מעץ.

ניקוי ופוליש לרצפת פרקט מעץ

אמנם זה דבר שיכול להוביל למראה רצפה הרבה יותר מרשים, אך אל לכם לשכוח שבו בזמן ישנן חברות שמסוגלות לבצע עבודה ברמת ביצוע שונה לחלוטין, וזה ללא ספק דבר שעליכם להתייחס אליו במלוא כובד הראש, וזאת במיוחד אם אתם לא רוצים לסבול ממצב שבו אתם מקבלים שירות מחברה חובבנית שלא תוכל לשרת אתכם בהתאם לציפיות שלכם. אז אם אתם לא בטוחים מה לעשות יותר מידי, תדעו לכם שכל שאתם צריכים לעשות זה להפסיק לחשוב יותר מידי על פוליש לרצפה ומי יעשה את זה בשבילכם ולפנות אלינו.