חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לרצפת צפחה

האם קיימת בביתכם רצפת צפחה אשר כבר לא נראת כמו שצריך? באמצעות ליטוש לרצפת אבן צפחה ניתן לחדש אותה ולהשלמת הפעולה ולנראות נקייה ומבריקה ניתן להזמין פוליש לצפחה מסוג ווקס המתאים לה ושומר עליה לאורך זמן.

הזמינו פוליש לצפחה דרך טופ פולישינג עוד היום!

- תקבלו אצלנו עד שלוש פניות והצעות של חברות המתמחות בכך
- ליטוש ריצוף אבן צפחה להסרת כתמים ומשקעים.
- ביצוע קרצוף ופוליש לרצפת אבן צפחה הכולל שכבת הגנה.
- פעילות כלל ארצית נרחבת, קבלו שירות בכל מקום בארץ!

איזה סוג הברקה מתאימה למרצפות צפחה?

לאחר שביצעתם ליטוש השלב הבא בעצם הוא לעשות קרצוף שהוא השלב הראשון בפוליש, אחרי שמקרצפים את הרצפה צריכים למרוח שכבת הגנה אך לא בכל ריצוף מתאימה כל הברקה ואם ניקח לדוגמא את אבן הצפחה אליה אנו מדברים כאן אז פוליש קריסטלי לא מתאים כאן ונראות "מבריקה" לאבן כזו - לא הולך ביחד, בנוסף ההשפעה שלו תעבור במהירות ולא תישאר לאורך זמן. לכן אנו צריכים לעשות פוליש ווקס סינטטי אשר ישמש גם כשכבת הגנה וגם כנותן הברק.

מריחת ווקס לרצפת צפחה

לכמה זמן מחזיק פוליש לצפחה?

אבן צפחה זקוקה לתחזוקה לעיתים תכופות יחסית לעומת אבן מצפה או קיסר אשר מחזיקות מעמד לטווח הארוך יותר, אם מדובר על ריצוף חוץ אז אפקט הווקס יחזיק מעמד לכל היותר כ-6 חודשים, אם מדובר על רצפה בתוך הבית אז לפחות שנה כמעט כמו כל סוג של הברקה, על מנת לשמור על האפקט ועל האבן לאורך זמן רב יותר יש לנקות אותה עם חומרים מיוחדים המתאימים לכך שאותם ניתן למצוא בכל סופר כיום והם נמכרים על ידי המותגים המובילים, התייעצו עם חברת הפוליש שעבדה אצלכם כיצד לשמר לאורך זמן וקבלו רשימת חומרים לתחזוקה עצמאית.

כמה עולה לעשות פוליש לרצפת צפחה?

מחיר פוליש לרצפת צפחה אינו שונה מכל סוג של פוליש או ליטוש אחר ובעבור פוליש מסוג ווקס נשלם החל מ-11 שקלים למטר, מחיר הליטוש גם הוא זהה והוא מתחיל ב-12 שקלים ונע עד כיוון ה-20 ש"ח למטר מרובע, תוכלו תמיד לבדוק את היקף המחירים העדכניים באמצעות מחירון פוליש וליטוש הנמצא בפורטל טופ פולישינג.

פוליש לרצפת צפחה

מלטשים את רצפת הצפחה ומסירים כתמים ופגמים

אבן צפחה אוהבת לספוח נוזלים אלייה ו"לאמץ" צבעים וקסטורות שונות, נכון יש לה מראה נהדר וטבעי אך לעיתים החסרון המרכזי שלה שהיא מתחילה לאבד מן הצבע המקורי, סופחת חלודה, כתמים של חומרים ונשחקת לעיתים תכופות, לשם כך צריך ללטש אותה, בין אם היא מוצבת מחוץ לבית או בתוכו תמיד גרירת כיסא או לכלוך שמצטבר עם הזמן יגרום לה להיראות שונה מיום התקנתה וקרצוף בלבד לא תמיד יעזור, לכן ליטוש אבני צפחה הוא פתרון נהדר וכחלק ראשוני מתהליך החידוש שלה הוא בלתי נמנע.