חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש לשיש

יש לכם רצפת שיש בבית? הרצפה התחילה לאבד את הברק הטבעי שלה והשיש נראה מלוכלך ומלא בכתמים? באמצעות שירות חדשני ואיכותי במיוחד ניתן לבצע כיום פוליש לשיש ולחדש אותו במהירות, בואו ולמדו עוד אודות הנושא.

מפלשים את השיש רק עם טופ פולישינג!

פוליש קריסטלי לרצפת שיש ומשטחי שיש במטבח.
הברקה וניקוי מקצועי באמצעות מכשור מתקדם.
ביצוע פוליש ווקס מותאם לריצוף שיש.

מזמינים פוליש לשיש במחיר שפוי

השירות החדשני והמכפני של ביצוע פוליש על משטח שיש מתבצע באמצעות מכונת ליטוש וחומרים מיוחדים אשר מתאימים לו, בטופ פולישינג, אנו שמים דגש על שימוש נכון בחומרים המתאימים לסוגי הריצוף השונים, בין אם מדובר על פוליש לשיש או לסוג משטח אחר, כאשר מדובר על רצפה, רבים מאתנו נוהגים לא להחליף אותה ולשמר אותה לאורך זמן, עקב המחיר היקר של חומר השיש והמראה היוקרתי שלו, באמצעות חידוש ושימוש בחומרים נכונים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד.

כדאי לחדש את נראות השיש עם ווקס

באמצעות פוליש ווקס לרצפת שיש ניתן לקבל שכבה המגנה על נראותו, חשוב לציין כי רק לאחר ליטוש וקרצוף של המשטח ניתן למרוח את הווקס ולא לפני,  כיום טופ פולישינג תדאג לספק לך חברה אשר מספקת את השירות עם חיוך ומחיר הוגן לכל כיס, רוצים להזמין פוליש לריצוף שיש במחיר שפוי? צרו קשר עם נציג והתחילו לקבל הצעות מחיר עוד היום.
פוליש לרצפת שיש

ניתן לבצע גם פוליש קריסטל לשיש

כיום רבים מבצעים קרצוף או ליטוש לשיש ומסירים שכבה אחת ממנו והמראה המקורי חוזר, אנחנו בטופ פולישינג לוקחים את הניקוי צעד אחד קדימה ובאמצעות פוליש קריסטל לשיש מחדירים קריסטלים אליו וגורמים לו להראות מבריק ומנצנץ, ממש בעל ברק, שילוב הקריסטלים בשיש מחזיק מעמד לתקופה ארוכה ולמראה חדש, רטוב, מבריק ונקי. אנחנו ממליצים לשלב את חומר הקריסטל בעת ביצוע הקרצוף, השירות ניתן ללא תוספת מחיר והתוצאה מדהימה.

תמיד אפשר לנסות לבד, עשה זאת בעצמך!

אנחנו נתקלים במקרים רבים בהם ביצענו פוליש לבית חדש אצל לקוחות והם שואלים אותנו כיצד ניתן לנקות את השיש באופן עצמאי? אבל ברמה של הברקה וחידוש, ממש רוצים לעשות זאת בעצמם. הלקוחות חושבים שבאמצעות חומר מיוחד או השכרת מכונה לליטוש הם יכולים לגרום לשיש שלהם לחזור למצבו הראשוני וממש מחפשים אחר מדריכים של "עשה זאת בעצמך", הבעיה היא שפוליש לשיש קשה מאוד לבצע וצריך ידע מקצועי, כאן אנו נכנסים לתמונה, השאר פרטים או חייג ונדאג למצוא לך את החברות המתמחות בתחום.

השלבים בהם ניתן לבצע פוליש לרצפות שיש לבד:

קודם כל, דרוש לנו מכונה המבצעת ליטוש לשיש, חומר קריסטלי המתאים לסוג הריצוף, כמה סמרטוטי רצפה נקיים ומים. ראשית, יש לבצע ליטוש ולהסיר את השכבה הראשונית, לאחר מכן לנקות באמצעות מים והסמרטוט את רצפת השיש או המשטח ואז לבצע עם מכונת פוליש קרצוף מקצועי עם חומר קריסטל המתאים לו ובכך להחדיר לו את הברק, לא הצלחתם לבדכם? אפשר לפנות אל מומחים בענף הפוליש דרכנו ולקבל הצעות מחיר במהירות.
פוליש למשטחי שיש

אנו מציעים פוליש לרצפת שיש במחיר מיוחד!

למרות השירות המקצועי, החומרים האיכותיים והניסיון שלנו בשוק, בכל הנוגע אל מחירים, אנחנו עדיין שואפים להיות זולים ומודעים לתחרות הגדולה אשר נמצאת בתחום בין החברות השונות, המודעות שלנו לגביי שינוים במחירים ידועה ואנו שואפים לתת מחירים זולים בדומה לשאר השוק, באמצעות השוואת מחירים, בדיקת מחירונים ועדכונים בתחום הפוליש, פורטל טופ פולישינג יכול להציע שירות מהפכני ובמחיר שלא יקרע לכם את הכיס, איך אנחנו עושים זאת? באמצעות מאגר חברות פוליש גדול ורחב בכל רחבי הארץ, טופ פולישינג תספק לך עד 3 הצעות מחיר שונות של חברות המספקת פוליש לרצפת שיש באזורך, בכך תוכל לבצע השוואת מחירים במהירות ולבחור בהצעה הזולה ביותר.