חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש אקרילי

הזמן עבודות פוליש אקרילי באופן מקצועי לכל סוגי המרצפות ביצוע איכותי ונכון יעניק למרצפות מראה נוצץ, חדש ומרשים ויחזיר להם את הברק כמו ביום קנייתם.

מהו פוליש אקרילי?

חומר אקרילי נועד בראש ובראשונה לתת מענה בטיחותי כנוגד החלקה, מונע התחשמלות וקל לניקוי במשטחים גדולים גם אם נשפך עליו חומר תעשייתי, הוא בעצם חומר סינטטי לחלוטין והסגולות שלו הן פחות למטרת יופי וניקוי ויותר לשמירה ובטיחות ובהתאם לכך השימוש בו נעשה במפעלים ובמקומות עבודה כמו מחסנים, מפעלים, מוסכים וחניונים.

 

מכונה לקרצוף רצפות

איפה עושים פוליש אקרילי?

לא רבים מכירים את הפוליש האקרילי ומהסיבה הפשוטה שהוא מיועד יותר למוסדות, מפעלים, חברות ושטחים גדולים בהם יש תחלופה גדולה של עוברים ושבים ושהבטיחות קודמת על פני הנראות.

למעשה ביצוע פוליש אקרילי נעשה בעיקר במחסנים על גבי רצפת P.V.C ולא בבתים פרטיים או משרדים, הוא מונע הולכת חשמל, קל לנקות ממנו נוזלים כמו שמן וחומרים אחרים שנמצא יותר בתעשייה והוא שומר על הרצפה לאורך זמן.

 

אצלנו ב"טופ פולישינג" ניתן להשיג גם שירותים מסוג זה, נסו את השירות שלנו הוא בחינם וללא התחייבות.

כמה עולה הברקה אקרילית?

מחיר של חומר כולל עבודה על פי מטר (בהזמנת מינימום של 100 מטרים) נע בין 10 - 15 שקלים על פי הצעות מחיר ובדיקות שנערכו אצלנו בפורטל "טופ פולישינג", ניתן להוסיף גם שירותי קרצוף וניקוי טרם למריחת החומר בעלות נוספת של 4 - 6 שקלים למטר, מעוניינים לקבל הצעות מחיר? השאירו את הפרטים באתרנו כעת או חייגו אל נציג ובאופן מידיי תקבלו עד שלוש הצעות של חברות המתמחות בתחום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

לאיזה רצפה מתאים פוליש אקרילי?

אם הנכם כאן כנראה ששמעתם את הביטוי "אקרילי" ולא הבנתם בדיוק כיצד לשייך אותו לסוג הריצוף שלכם ומדוע להשתמש בו ולא באחר, אז ראשית הפוליש האקרילי מיועד לרצפות "מוסדיות" יותר ולא מתאים לריצוף ביתי רגיל, אלא אם כן עשיתם בטון מוחלק או שיש לכם PVC, מה שנפוץ יותר בדירות סטודיו פתוחות, הפוליש האקרילי לא מתאים למרצפות ביתיות סטנדרטיות רגילות כמו קרמיקה, גרניט ושיש אלא יותר למשטחי עבודה ולכן גם נראה אותו במפעלים ומחסנים, במקרים חריגים הוא יכול גם להיכנס אל ביתכם.