חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש יהלום

מעוניינים לעשות פוליש בשיטת היהלום? פוליש יהלום הוא בעצם שילוב בין ליטוש ולבין הברקה קריסטלית מה שנותן לרצפה נראות מבריקה, נקייה וחדשה לחלוטין, אתם יכולים להזמין נותני שירות וחברות העוסקות בשיטה הזו דרך "טופ פולישינג" ולקבל הצעות מחיר במהירות ובקלות.

מהו המחיר של פוליש יהלום לפי מטר?

מחיר פוליש יהלום הוא קצת יקר יותר מהסוגים השונים שאנו מכירים וזאת בשלב השיטה המשולבת עימו עובדים, שיטת היהלום בעצם משלבת בין פוליש וליטוש ובגלל זה המחיר שלו יקר יותר משאר המחירים המפורטים במחירון פוליש הרגיל, כאשר כאן מדובר על מחיר של 18 - 26 שקלים למטר מרובע (שנחשב יקר בתחום), אך מקבלים תוצאה מושלמת ורצפה מבריקה וחדשה לחלוטין, אגב: אם תזמינו כל אחד מן השירותים הנ"ל בנפרד המחיר יהיה גבוה יותר, אז ישנם מקרים שאכן משתלם יותר לעשות זאת בשיטת היהלום.

מחיר ממוצע לניקוי בפוליש יהלום (למטר)

מחיר ממוצע לניקוי בפוליש יהלום (למטר): 22 ₪

טווח מחיר גבוה 26 ₪

טווח מחיר נמוך 18 ₪

הגיע הזמן שתכירו את שיטת היהלום

השיטה הזו פותחה בעיקר לריצוף מסוג גרניט פורצלן, אבן לסוגיהם ולשיש קיסר אך מתאימה גם לרצפות נוספות, התהליך שלה שונה משאר סוגי הפוליש שאתם מכירים והוא מתחיל בניקוי בסיסי (כמו כולם) אך במקום קרצוף מבצעים ליטוש אשר מסיר שכבה דקה מן הרצפה בתור התחלה, לאחר מכן מקרצפים ומחליקים את הרצפה בתכשירים וחומרים מתאימים ובאמצעות מכונה תואמת כמובן ורק אז מבצעים את החדרת הקירסטלים ממש כמו שעושים פוליש בהברקת קריסטל גם זה נעשה עם מכונה מתאימה בפעולה חזקה ואיטית.

לאיזה סוג ריצוף מתאימה השיטה?

בגדול אפשר לומר שלכל רצפה אפשר לעשות פוליש יהלום, אך זה לא מדוייק כי ישנם מקרים שעדיף לא לעשות זאת, הכוונה היא שיש ריצוף שמומלץ לעשות לו פוליש ווקס או אקרילי ויש כאלה שהעדיפות היא שימוש בשיטת היהלום או קריסטל, המרצפות המומלצות בהם עושים "יהלום": גנריט פורצלן, שיש על כל סוגיו, ריצוף מסוג אבן: בזלת, טבעית, ירושמלית וכל הנספחים הדומים כמו פוליש לצפחה וכדומה.

 

פוליש יהלום

שירותי ניקוי, ליטוש וקרצוף נלווים

בפורטל של "טופ פולישינג" ניתן להשיג לא מעט שירותים לצורך ניקוי הכולל הברקת ריצוף על כל סוגיו, אך היתרון המרכזי אצלנו הוא שניתן למצוא חברת פוליש בכל מקום בארץ והיא תספק לכם שירותים כוללים של ניקוי דירות, חידוש מרצפות, קרצוף, הסרת כתמים, פוליש והברקות מכלל הסוגים ובהתאמה לכל סוג ריצוף ואפילו חידוש דקים וגרנוליט, נסו את "טופ פולישינג" והתחילו לחסוך ולהנות משירות אדיב, מקצועי וייעיל.