חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש למדרגות

שירותי פוליש לחדרי מדרגות במחיר מיוחד תוכלו להזמין דרך טופ פולישינג, אנו מעניקים פוליש למדרגות שיש, קרמיקה, אבן וסוגים נוספים, ניתן להזמין שירות כולל לחדרי מדרגות בבניין ולקבל הצעת מחיר פיקס, צרו קשר למידע נוסף.

שירות מקצועי ומחיר הוגן עבור פוליש למדרגות

הדבר הראשון שאנו רואים בעת כניסתנו לבית או חנות זה מדרגות גם אם הן יפות ובנויות מאבן טבעית (שיש) הן סמל להצלחה ושגשוג. אם ברצונכם להרשים את האורחים שלכם, התקינו בכניסה לבית מדרגות מאבן שיש או גרניט, אך לפני שהינכם עושים זאת, חשוב שתדעו כיצד לטפל ולבצע פוליש למדרגות מסוג זה, תוכלו לקרוא עוד על ליטוש שיש כאן.

 

מדרגות בטון לאחר פוליש

מחירים משתלמים בעבור חדרי מדרגות שלמים

בעת הזמנה של פוליש לחדר מדרגות שלם בבניין מגורים מחירי הפוליש פר מדרגה צונחים באופן משמעותי ואם נתמחר זאת על פי "מדרגה" ניתן לומר שמקבלים הנחה של 30% - 50%, אז קחו בערבון מוגבל את העניין התמחור הראשוני, כי בעת ביצוע ניקיון ופוליש לחדרי מדרגות שלמים אתם מקבלים מחיר אחר לחלוטין אשר משתלם יותר.

פוליש למדרגות שיש במחיר מוזל

קיימות טכנולוגיות פוליש שונות ובחירת הטכנולוגיה המתאימה במקרה שלכם, תלויה במצב הכללי של המדרגות. לדוגמה, אם מדובר על סדקים קטנים ושריטות, פוליש למדרגות אלה מתבצע באמצעות מכשיר עם ראש ניקוי מיוחד שמשייף את החלק החיצוני של כל מדרגה על מנת להעלים את הסדקים והשריטות. במידה ומדובר על פגמים משמעותיים יותר, טרם ביצוע פוליש, איש המקצוע ממלא את הסדקים עם חומר מיוחד ולאחר מכן משייף.

איך עושים פוליש למדרגות מסוג שיש או אבן?

אם החלטתם לבצע פוליש למדרגות בבית / בניין / חנות שברשותכם, על מנת לעשות זאת עליכם להיכנס לאתר טופ פולישינג ולמלא טופס צור קשר. לאחר מספר דקות בלבד, נציג מטעם החברה יתקשר אליכם, ייתן הצעת מחיר ויסביר על תהליך העבודה. לאחר סיכום הפרטים וקביעת מועד לביצוע פוליש לחדרי מדרגות, מגיע איש מקצוע מטעם החברה. עובד החברה יבחן את מצבן, יסביר לכם מה הטכנולוגיה שהוא הולך להשתמש בה ויציין כמה זמן יקח התהליך. 

 

עד לסיום העבודה שלרוב לוקחת בין שעה למספר שעות, הינכם יכולים לנוח ולהמתין עד לסיום העבודה. לאחר ביצוע פוליש למדרגות, איש המקצוע יקרא לכם על מנת שתבחנו את העבודה ותוודאו שהינכם מרוצים מהתוצאה הסופית. לאחר מכן, יסביר לכם באופן מסודר כיצד יש לבצע טיפול מונע על מנת לא להרוס אותן ולהגיע למצב של סדקים ופגמים משמעותיים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

פוליש מקצועי בחדרי מדרגות הבניין

על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר, אנו ממליצים לבדוק ביקורות באינטרנט על חברה זו. כמו כן, אם ישנה אפשרות כזו, אז לדבר עם הלקוחות הקודמים ולתשאל אותם האם הינם מרוצים מהשירות והתוצאות.

 

מומלץ לבדוק מה טכנולוגיות שהחברה משתמשת בהם וכיצד מתמודדת עם תקלות שקורות בדרך, האם ישנה אחריות על ביצוע הפוליש? מה קורה במידה ולאחר מספר חודשים מופיעים סדקים ברצפה ועוד? כמו שאתם רואים, מדובר על תהליך פשוט יחסית מבחינת הלקוח. על מנת לקבל הצעת מחיר זולה, אנו ממליצים לפנות לאתר טופ פולישינג, בו תוכלו לבחור איש מקצוע שמתאים לכם, ללא שום מאמץ. איש המקצוע ילווה אתכם בכל התהליך.