חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש סילר

שימוש בסילר לרצפה יכול לעזור בהמון דברים וכמו כן מתאים למרבית המרצפות, רצוי להתייעץ עם מומחה בנושא טרם תזמינו פוליש סילר לביתכם או שתנסו לעשות זאת לבד.

מהו חומר הסילר?

סילר הוא חומר מיוחד המונע ספיגה לא רצויה של לכלוך ושומנים הנספגים אל מרצפות האבן. הציפוי של האבן כולל איטום והוא מחזיק מעמד לאורך זמן רב. באמצעות סילר לאבן תוכלו ליהנות מחיי מרצפות ארוכים יותר רעננים וללא כתמים. את הטיפול המתאים ניתן לעשות בריצוף הבית אך גם בחצרות, גגות ומרפסות.

 

במקומות אלו החשופים לפגעי הטבע באופן תדיר פוליש סילר הוא יעיל ביותר למניעת פגמים ולשמירה על איכות האבן. אם אתם מחפשים פתרון מקצועי ואמין עבור כמעט כל סוגי הריצוף האפשריים אנחנו ממליצים לכם על איטום וציפוי בחומר.

פוליש סילר כשכבת מגן למרצפות

סילר אקרילי מבוסס על מים או על ממס והוא יוצר שכבת מגן אטומה וחזקה. השימוש בחומר מתאים הן לפנים הבית והן למשטחים חיצוניים. אם אתם משתמשים בתרכובת עבור החצר או המרפסת או עבור הגג שלכם מומלץ להשתמש בסילר אקרילי על בסיס ממס, המתאים יותר לשימוש חיצוני והוא בעל עמידות גבוהה יותר.

 

סילר ווקס משמש בעיקר לאחר ליטוש של אבן. במקרים אלו כאשר ישנו צורך באטימת השיש או הגרניט באופן רציני בפני שמנים או נוזלים אחרים, מורחים עליהם קודם כל את החומר ולאחר מכן מורחים את שכבת הווקס לשם ליטוש קוסמטי.

פוליש סילר

סילר למרצפות רגישות (כמו גרניט פורצלן)

יש גם חומר המתאים במיוחד לגרניט פורצלן הוא חומר מיוחד המותאם למרצפות רגישות בשונה מהחומר אשר מתאים לאבן רגילה. המומלץ ביותר בשוק הוא GRESLUX בכל מקרה עליכם להתייעץ עם מומחים בתחום בשביל לבחור את הבחירה המתאימה עבורכם. האריחים מגרניט פורצן הנדרשים לטיפול באמצעות סילר הם גרניט פורצן מלוטש, לפטו וטבעי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

הזמינו שירות מקצועי דרך טופ פולישינג

פוליש סילר נעשה עם חברת פוליש מוסמכת לעניין המבצעת באופן מקצועי פוליש לכל סוגי הרצפות. בסופו של דבר זהו תחום הדורש אנשי מקצוע רציניים שיוכלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר הניתן. אם אתם צריכים עצה, הכוונה או כל עזרה בתחום אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר. טופ פולישינג היא חברה אמינה בעלת וותק רב בתחום העובדת בפריסה ארצית. אצלנו ניתן לקבל שירות יעיל ומקצועי במחירים שווים לכל נפש.