חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פוליש קריסטל

כאשר אנו רוצים להזמין הברקה קריסטלית לרצפות ביתנו חשוב שנדע מהו הפוליש הקריסטלי והאם הוא מתאים לנו, זאת תוכלו לגלות באמצעות "טופ פולישינג", בנוסף אנו נעזור לכם למצוא חברת פוליש מתאימה לביצוע העבודה ובמחירים הכי זולים בשוק באמצעות שיטת השוואת המחירים המהירה והפשוטה שלנו.

מהו פוליש קריסטל?

ראשית נסביר לכם מה זה פוליש קריסטל והאם קיים הבדל בינו ולבין הברקה קריסטלית, נתחיל בחידוד ונאמר כי ההבדל בינהם אינו קיים ומדובר על מושגים זהים בתחום. ביצוע של פוליש רצפות כזה הוא בעצם החדרה של "קריסטלים" אל תוך הרצפה שלכם באמצעות סקוץ ברזל, זהו תהליך שלוקח זמן ויש לבצע אותו אך ורק על רצפה נקייה לחלוטין.

 

כאשר הקריסטלים חודרים את המרצפה היא תיהיה בעלת מראה מבריק, רטוב ונקי ותחזיק לאורך זמן רב, כמו כן החומרים חייבים להיות איכותיים על מנת לשמור על אפקט הקריסטליות לאורך זמן רב יותר.

 

מהם שלבי תהליך ההברקה?

קודם צריך לפנות את החלל כמעט לחלוטין על מנת לעבוד בצורה נוחה ומסודרת, שימוש במכונת פוליש זאת לא משימה קלה כלל וחשוב מאוד שיהיה שטח לביצוע הפעולות. לאחר שהשטח פנוי אפשר להתחיל בקרצוף של המרצפות להוצאת כל הלכלוך הנמצא בין הרובה ובשכבה הראשונה של הרצפה, לאחר מכן יש לנקות באמצעות מים בלבד ולייבש היטב עם סמרטוט נקי בלבד להוצאת שאריות של חומרי הניקוי ולהגעה לניקיון מירבי.

 

עכשיו בעצם מתחילים למרוח את החומר הקריסטלי בנקודות בהם עוברים עם סליל הברזל אשר מחובר אל המכונה, עוברים לאט לאט עד ספיגה מלאה של החומר וממשיכים עד סיום החלל. לאחר סיום העבודה אסור לשטוף את הרצפה לפחות שלושה ימים ואחר מכן לשטוף באמצעות חומר ניקוי לריצוף המיועד לאחר הברקה קריסטלית.

סרטון הדגמה - לפני ואחרי

כמה עולה פוליש קריסטלי?

כמו כל סוג של פוליש אחר גם הפוליש הקריסטלי מתומחר על פי מחיר למטר, כיום ישנם המון מתחרים בשוק המציעים מחירים זולים במיוחד ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים טרם אתם סוגרים עם חברה כלשהי ולא משנה מהו המחיר שקיבלתם, נוסיף על כך ונמליץ לכם לבדוק את החברות השונות ולקרוא עליהם המלצות על מנת לדעת כי המחיר הוא בעד שירות טוב ואיכותי ועכשיו לעניין המרכזי:

עלות פוליש מסוג קריסטל

פוליש קריסטל להברקה של דירת שלושה חדרים

24 - 28 ש"ח למ"ר
עלות פוליש בדירה בגודל של ארבעה חדרים

22 - 26 ש"ח למ"ר
דירה של חמישה חדרים ומעלה המחירים צונחים

18 - 22 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

ב"טופ פולישינג" מאמינים בביצוע השוואת מחירים ושאם תעשו זאת תחסכו לפחות 30% מהעלויות המוצגות.
רוצה לדעת כמה עולים שירותי פוליש אחרים? » היכנס לעמוד המחירים המלא שלנו.

 

פוליש קריסטל

למה חשוב להזמין רק חברות מומלצות?

כמו בכל שירות שאתם מזמינים ובמיוחד כאשר מדובר על תחום המקצועות, חשוב לברר היטב את מי אתם מכניסים לביתכם, אתם בוודאי יכולים להסכים איתי שמציאה של חברת פוליש המבצעת הברקה מסוג קריסטל זאת משימה פשוטה לחלוטין וקיים היצע גדול בשוק ואף ניתן לומר כי הוא "מוצף", אך אם נאמר את האמת לא כל לקוח מרוצה מהזמנה של חברת באופן ארעי שכזה ועל פי כך אנו ממליצים לכם בחום לבדוק היטב את מי אתם מזמינים.

 

כחלק מהבדיקות השונות אפשרות לשלב קריאת המלצות, בדיקה של חוות דעת, ביצוע חיפוש על נותן השירות בזאפ דפי זהב או באתרים אחרים וכדומה. אנו יכולים לומר לכם בפה מלא כי אצלנו תמצאו אך ורק חברות פוליש מומלצות אשר יודעות איך לעשות את העבודה מבלי לפגוע ברצפת ביתכם או בכיסכם האישי, תנו לנו צ'אנס והזמינו שירות עוד היום דרך "טופ פולישינג".