חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

קרצוף רצפה

בין אם זו רצפה ישנה, רצפת בטון, קרמיקה, שיש או גרניט אין רצפה שלא יכולה לעבור קרצוף זוהי פעולה אשר מוציאה את הלכלוך העמוק במרצפות והיא פעולה שמגיעה רגע לפני פוליש, אז מתי ולמה לעשות קרצוף?

קרצוף רצפה הוא החלק המקדים לפוליש

פוליש הוא פעולה אינטנסיבית שמומלץ לעשות אחת לשנה לערך, בכדי לשמר את המצב של הרצפה לאחר החידוש העמוק שהיא עוברת. אבל מה עושים אם הרצפה מלאה בכתמים או שהמרקם שלה אינו חלק? קרצוף רצפות מקצועי יכול מאוד לסייע לפעולת הפוליש להפוך ליעילה יותר, וביצוע של פעולה מקדימה שכזאת יהפוך את הניקיון שיבוצע אחריה, לאפקטיבי במיוחד.

מי יכול לבצע קרצוף רצפה?

את הפעולה הזו לא ניתן לבצע בבית בכוחות עצמכם, מכיוון שלא מדובר בשטיפה רגילה של הרצפה או טאטוא, אלא בשימוש במכשור מיוחד שרשאים להשתמש בו אך ורק אנשי מקצוע המתמחים בכך. קרצוף של המרצפות וכן הניקיון שייעשה אחריו, צריך להתבצע באמצעות חומרים ספציפיים והזמנת חברת ניקיון היא הכרחית במקרה הזה.

 

טופ פולישינג יכולה למצוא לכם חברת פוליש איכותית לביצוע קרצוף רצפות אצלכם בבית או במשרד, ולהציע לכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום כך שאתם יכולים לבחור את מי, בסופו של דבר, תזמינו לביצוע העבודה עצמה, בין היתר בתלות בתקציב העומד לרשותכם.

 

קרצוף רצפה

דגשים לאחר ביצוע הקרצוף

מכיוון שמדובר בהורדת שכבה מסוימת מן המרצפות, חשוב להבין כי השלב הזה הופך אותן לרגישות במיוחד ולכן מומלץ לבצע פוליש ישירות על רצפה שעברה קרצוף. השלב הבא לאחר שזה שבוצע הוא הנחת שכבת מגן הנקראת סילר, אשר סותמת את כל החורים הקטנים והפגמים בכל אחת מן המרצפות.

 

באופן כזה הקרקע מקבלת מרקם חלק, וכך הפוליש עובד טוב הרבה יותר וגם מחזיק מעמד לתקופה ארוכה, וזו הרי אחת מן המטרות. במידה ולא תרצו להניח סילר על הרצפה ישנה אפשרות של הברקה הנקראת קריסטלית, אשר מייצרת אפקט דומה ומסייעת אף היא לתוצאות טובות יותר, בביצוע פעולות ניקיון ופוליש.

חשיבות חומרי הניקוי שעובדים עימם

לפני שתזמינו את השירות לביתכם, חשוב לוודא כי חומר הגלם ממנו עשויה הרצפה שלכם אכן מתאים לפעולת הקרצוף, ובאופן כללי גם לבדוק האם חברת הניקיון מתמחה בכל סוגי הפוליש ויכולה להתאים את סוג הניקיון והמכשור שיגיע אליכם, לסוג הרצפה.

 

טופ פולישינג תשמח לעזור לכם גם בעניין הזה, ותוודא כי כל אחת מן ההצעות שתקבלו לגבי אנשי המקצוע, תהיה רלוונטית מבחינת היכולת המקצועית של העובדים לעשות את הפעולה שלשמה הוזמנו על הצד הטוב ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כיצד ניתן למצוא קרצוף מרצפות במחיר סביר?

לכל בעל מקצוע בתחום הניקיון יש את המחירון שלו, הנוצר הן מעלות חומרי הגלם שבהם הוא משתמש כמו חומרי ניקוי וחומרי הגנה למרצפות, והן מעלות העבודה עצמה וכתלות בניסיון של החברה.

 

מחיר קרצוף רצפה ניתן ומומלץ להוזיל, והדרך לעשות זאת היא השוואה בין בעלי מקצוע. טופ פולישינג יכולים להביא אליכם את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר באזורכם, ואתם תוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר בהתאם לתקציב שאותו אתם מעוניינים להשקיע.