חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

פרסום לחברות ניקיון

דרך פורטל טופ פולישינג תוכלו לקבל לידים חמים והצעות פרסום ושיווק לחברות פוליש וניקיון! רוצים עבודה נוספת? השאירו פרטים ונדאג שנציג יחזרו אליכם עם כל הפרטים.

מחפשים לקוחות לחברות ניקיון?

אם אתם מחפשים עוד לקוחות, ובינינו מי מאיתנו לא מחפש, תוכלו לקבל דרכנו לידים חמים לניקיון ופוליש. איך זה עובד? מי שצריך ניקיון או פוליש מתקשר אלינו או משאירים פרטים ואנחנו שולחים להם שמות של חברות ניקיון בעיר שלהם לסוג השירות שהם יצטרכו בין אם מדובר על ניקיון משרדים, ניקיון של הדירה, פוליש או כל שירות אחר שאפשר למצוא פה באתר.

 

אישה במדי ניקיון מראה טלפון

מה תקבלו מאיתנו בפועל?

תקבלו מאיתנו פרטים של אדם המעוניין בשירות ניקיון ומה השירות שהוא צריך. לדוגמה: ישראל ישראלי 0520000000 צריך ניקיון דירה 4 חדרים בראשון לציון. יש אפשרות שגם תקבלו שיחת טלפון מאותו אדם. זה נקרא ליד - אדם המעוניין בשירות לכם ויש לו פוטנציאל להפוך ללקוח. ככה רק תצטרכו לחזור אליו במהירות כדי לסגור איתו עסקה.

למה כדאי לפרסם דרכנו

  • מחיר קבוע לכל סוגי השירות.
  • לידים ממוקדים על השירות שהם צריכים והמיקום הגיאוגרפי.
  • אתם מקבלים רק לידים חמים. אם אתם לא מכירים את המושג לידים חמים הם לידים שפנו אלינו לפני זמן קצר.
  • מקבלים ליד מהיום הראשון.
  • משלמים רק על הלידים שאתם מקבלים - נרחיב על זה בפסקה הבאה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

לא קיבלתם ליד? לא שילמתם כלום!

אנחנו לא לוקחים מכם תשלום חודשי, דמי פרסום או שום דבר אחר בסגנון. אצלנו אתם משלמים רק על כל ליד שאתם מקבלים מאיתנו. ככה במקרים שבהם יש לכם תקופות עמוסות יותר שבהם אתם יכולים לקבל פחות לקוחות לא תצטרכו "לבזבז" תשלום חודשי כשבפועל אתם לא צריכים את הפרסום בחודש כזה או אחר.