חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

הסרת שטיחים מקיר לקיר

הסרת שטיחים מהרצפה כולל שאריות דבק מגע, מעוניין להסיר שטיח מקיר לקיר? עם "טופ פולישינג" זה לחלוטין אפשרי, אנו נדאג שתקבל הצעה של חברה היודעת כיצד להסיר שטיחים מקיר לקיר באמצעות קרצוף ושימוש בחומרים הנכונים, בסופו של התהליך יבוצע גם ניקוי מקצועי והברקה של הרצפה לחידוש מלא שלה.

מהו מחיר הסרת שטיחים מקיר לקיר?

הסרת שטיחים מקיר לקיר מתומחר על פי מטר רץ, כאשר מחיר למטר נע בין: 120 - 250 ש"ח למטר, ללא ספק מחיר שאינו זול אך מדובר גם בעבודה קשה שאינה פשוטה ומצריכה בשימוש של חומרים חזקים להסרה, ציוד מתקדם ומתאים וצוות מיומן אשר יודע כיצד להסיר שטיח מהרצפה מבלי לגרום לה נזק בלתי הפיך, העבודה כוללת גם הסרה של שאריות הדבק, ניקוי לרצפה וקרצוף מעמיק לאחר הטיפול.

הסרת שטיח

כיצד מסירים שטיח מודבק לרצפה?

תחילה מבצעים חיתוך של הפאנלים ודפנות השטיח על מנת להגיע למצב בו ניתן להסיר את השכבה העליונה, שלא תבינו - הסרת השטיח עצמה זה החלק הפשוט, החלק הקשה יותר הוא להסיר כתמים של דבק מהרצפה, שאריות לכלוך שהצטברו וכתמים שנגמרו לרצפה לאחר כל השנים שהיה מונח עלייה שטיח, אחרי ש"תולשים" את השטיח מן הרצפה מתחיל החלק הקשה וזה להסיר את כלל שאריות הדבק, משתמשים בחומרים על בסיס אלכוהול כמו אציטון, טרמפנטין וכן הלאה.

 

שילוב שלהם עם קרצוף במכונת פוליש ואחר כך באופן ידני עם סכין להסרת צבע יחזרו את הרצפה למצבה המקורי, רק שעכשיו היא עם משקעים וכתמי אבק שהצטברו, כאן צריך לשטוף אותה היטב ולעשות לה פוליש עם הרבה סבון, גם לצורך מניעת ריחות החומרים שהשתמשנו בהם וגם כחלק מתהליך חידוש ושיקום הרצפה.

איך נפטרים מכל שאריות דבק המגע בריצוף?

באופן עצמאי להסיר דבק מגע ממרצפות זה לא עניין פשוט וכפי שהסברנו בפסקה מעלה כחלק מתהליך הסרת שטיחי קיר לקיר יש לעשות זאת עם טרמפנטין, מכונת קרצוף וסכין מיוחד להסרת שאריות כחלק מהגימור, אם מדובר כאן על כמה שאריות בודדות ואתם רוצים לעשות זאת באופן עצמאי, שימוש באציטון וסכין להסרת צבע מהרצפה יעשו את העבודה, יש להשלים את הפעולה עם סקוץ' וסבון ולאחר מכן לנגב.


הסרת דבק מגע מהרצפה

חידוש ושיקום הרצפה לאחר הסרת השטיח

גם אחרי שהסרתם לחלוטין את השטיח מן הרצפה ואת כלל שאריות הדבק עדין הרצפה לא תראה המיטבה וכחלק מן השיקום שלה יהיה עליכם לבצע פוליש וניקיון על ידי חברה, כאשר סוג ההברקה תלוי בריצוף הקיים בביתכם ואם מדובר על קרמיקה, עדיף להשתמש בווקס ואם גרניט או רצפת שיש ואבן אפשר לעשות זאת באמצעות קריסטל, אין זה חובה לבצע הברקה אך אם התחלתם את התהליך עדיף להוסיף לחברת הפוליש עוד כמה שקלים לסיום ולקבלת תוצאות ברמה הגבוה ביותר, כמו כן חשוב לבצע קרצוף למרצפות טרם אתם מבריקים אותן.