חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

העלמה והסרת שריטות מריצוף

יש שריטות על הריצוף? בין אם זה יש לך ריצוף גרניט פורצלן, קרמיקה ואפילו שיש - כאן בטופ פולישינג ניתן לקבל פתרונות להעלמה וטיפול בשריטות ברצפה, בצעו השוואת מחירים דרכנו.

ליטוש ופוליש להעלמת שריטות בריצוף

שריטות ללא ספק פוגעות ביופי של האריח, הפתרון האידאלי בחלק מן המשטחים הוא ביצוע ליטוש ולאחר מכן פוליש להברקה. כיום ישנם גם טכנולוגיות חדשניות יותר לשיקום אבני גרניט מבריקות וקרמיקות, כך שכמעט לכל מקרה ישנו פתרון. אנו בטופ פולישינג מאגדים מאגר ענקי של חברות ניקיון ופוליש, אשר ישמחו לתת לכם פתרון לשריטות ברצפתכם. השאירו פרטים, בצעו השוואת מחירים והזמינו שירות.

 

שריטות על הרצפה

סוגי מרצפות ודרכי הטיפול בכל אחת מהן

הנה סוגי הריצוף הנפוצים, איך ניתן לטשטש, להעלים או ולהסיר שריטות בכל אחד מן הסוגים? התשובה לפניכם:

 

הסרת שריטות מגרניט פורצלן

ניתן לומר שלפני כמה שנים לא היה אפשרי לטשטש שריטות על גבי גרניט פורצלן, כיום ישנם טכולוגיות חדשניות המאפשרות לטשטש שריטות ולמעשה להעלים אותן מהעין. נכון - השריטה עדיין קיימת, אבל קשה מאוד להבחין בה ובאמצעות שכבה שומנית ועם החומר המתאים, אריח הגרניט יראה מבריק וללא שריטות. במקרה ומדובר על גרניט מגומר (מבריק) זה אכן המצב. כאשר מדובר על גרניט שאינו מבריק - ניתן לבצע ליטוש ובנוסף פוליש לגרניט פורצלן.
 

הסרת שריטות משיש

שריטות ברצפת שיש קשה לעשות ואם עושים - אז יש פתרון. ראשית ליטוש לשכבה הראשונית, לאחר מכן ניקוי מעמיק ואז באמצעות פוליש ווקס או קריסטל ניתן ליצור שכבה מפרידה ומבריקה לרצפת השיש. אין בעיה גם לטפל בשריטות עמוקות וגדולות בשיש, כאשר ליטוש יכול לפתור את מרבית הבעיות.

 

איך להסיר שריטות מקרמיקה?

בקרמיקה הסיפור דומה לגרניט מבריק. ישנם פתרונות חלקיים לשריטות כמו למשל: אם מדובר על סימני גרירה מפלסטיק או ברזל, קרצוף הרצפה עם סקוץ יבש ושימוש בווקס יכול להסיר את הסימנים ולהבריק את הרצפה. אם ישנם שריטות ברצפה ניתן לטשטש אותם באמצעות קרם חדשני המאפשר לטשטש ויוצר מעין שכבה דקה מעל הריצוף אשר מטשטשת מהעין את השריטות. לאחר מכן שימוש בפוליש להברקה.

הסרת שריטות מרצפה מבריקה

בגלל שרצפה מבריקה היא מוצר מוגמר, בדומה לגרניט פורצלן או קרמיקה לא ניתן ללטש אותה ולכן קשה להסיר ממנה שריטות. מה שכן אפשר הוא לטשטש שריטות וזאת באמצעות חומר ייעודי לכך בתוספת ביצוע פוליש קריסטל מעל, ככה למעשה יוצרים שכבה המכסה על השריטה ומטשטשת אותו מהעין.

הסרה והעלמת שריטות מפרקטים

פרקט הוא עץ או חומר PVC (סינטטי) והיכולת להעלים שריטות אפשרית גם אם הן עמוקות. ישנם מספר שיטות שונות או לבצע ליטוש לעץ ואז לעשות לו הברקה עם חומר ייעודי. או באמצעות טוש מיוחד להעלמת שריטות המתאים לפרקט סינטטי. כמו כן יש גם משכבה למילוי עץ אשר יכולה להעלים שריטות. בקיצור - שריטה בפרקט? אנחנו יכולים לעזור.