חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

הסרת אבנית מקרמיקה

ניקוי אבנית מקרמיקה היא תמיד משימה שאינה פשוטה, בין אם זה על אריחי הקיר או על רצפת הקרמיקה, הסרת אבנית צריכה להתבצע עם החומרים המתאימים ועל ידי צוות מומחים שיודע כיצד להסיר אותה באופן הטוב ביותר מבלי לפגוע בקרמיקה עצמה.

מסירים את האבנית עם "טופ פולישינג"

- הסרת אבנית מקרמיקה שחורה, אפורה או לבנה
- ניקוי אבנית מאריחי קרמיקה על גבי קירות באמבטיה.
- קרצוף רצפה עם חומרים תואמים להסרת אבנית
- הסרת אבנית מריצוף באופן יסודי ומקצועי.

ניקוי אבנית מקרמיקה עם הצוות המתאים

בעולם הניקוי לרצפות והחיפויים, ובפרט בחדרי שירותים ואמבטיה, הסרת אבנית מקרמיקה נחשבת לא פעם לאחת המשימות הקשות ביותר לביצוע, אך ודוקא משום היותה בעייתית ושכיחה כל כך, פותחו עבור הבעיה מגוון פתרונות איכותיים המותאמים לשלל מצבים ואפשרויות. אז רגע לפני שתזמינו שירותי ניקוי מקצועיים, אנו מתכבדים לתת לכם מספר טיפים מהמומחים שבאתר "טופ פולישינג" לניקוי האמבטיה ולביצוע הסרת אבנית מאריחי קרמיקה באופן יעיל, גם במקרים הקשים:

ניקוי אבנית מרצפת קרמיקה

1. כיצד מנקים אבנית מקרמיקה שחורה?

הסרת אבנית מקרמיקה שחורה דורשת טיפול ייחודי בפני עצמו, כאשר חשוב מאד לבחור בחומר ניקוי ייעודי המותאם ספציפית לקרמיקה כהה. מעבר לכך, כדי להבטיח ניקוי מושלם ואיכותי באמת, כדאי לשקול הזמנת שירותי ניקוי מקצועיים שיעשו שימוש באותו חומר ניקוי עם שואב אבק רטוב.

2. הסרת אבנית מאריחי קרמיקה במקלחת

בריצוף ואריחי קרמיקה רגילה באמבטיה, יש לשפשף את האזור המוכתם עם ספוג מהול בחומץ מזוקק ולהמתין מספר דקות, ולאחר מכן לחזור על הפעולה בשנית, ולהתיז סודה לשתיה על האזור עד לתסיסה עדינה. לאחר התסיסה יש לשפשף שוב את האזור עם ספוג לח ממים ומעט סודה לשתיה ולבסוף לשטוף את כל האזור. במקרים בהם כתמי האבנית עדיין לא הוסרו, יש לשוב על כל התהליך ולבצעו בשנית, תוכל לקבל טיפים נוספים על הסרת כתמים מריצוף כאן ולנסות טריקים ושיטות נוספות גם באופן עצמאי.

הסרת אבנית מקרמיקה

3. כך תסירו אבנית מרצפת קרמיקה בקלות

ככלל, הדרך הטובה ביותר להימנע מהצטברות אבנית באריחי הקרמיקה היא לנקות את האזורים המוכתמים בשאריות מים אחת לשבועיים ואפילו שבוע, בעזרת חומרי ניקוי שגרתיים. במקרים רציניים יותר, מומלץ להיעזר בפוליש לקרמיקה, אך חשוב לזכור כי פעולת המניעה תמיד עדיפה על פעולת התיקון.

טופ פולישינג תנקה לכם את האבנית במקצועיות

לא משנה אם אתם מחפשים שירותי הסרת אבנית מרצפת קרמיקה, או שאתם זקוקים דוקא לשירותי ניקוי אבנית מקרמיקה שמקורה בקיר החיפוי של חדר האמבטיה או השירותים, אנו באתר "טופ פולישינג" נמצא עבורכם בדיוק את מה שאתם מחפשים: בעלי מקצוע אמינים, שירותיים והכי חשוב מקצועיים, שיבטיחו סביבת עבודה נקיה עם התוצאות שרציתם, ואף הרבה מעבר לכך.