חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי בלחץ מים

ניקיון בלחץ מים גבוה מיועד למקרים מסוימים בהם לא ניתן לבצע קרצוף או שהאפקטיביות שלו לא תיהיה באותה הרמה, כמו כן - ניתן לשלב בין ניקוי בלחץ מים וקרצוף לאותם המשטחים.

איזה משטחים מנקים בלחץ מים?

אחד מהמשטחים הנפוץ והידועים כקשים לניקוי הוא הגרנוליט, משטח צפוף עם המון חריצים אשר משמש בעיקר כריצוף חוץ, ניקוי גרנוליט נעשה בעיקר באמצעות לחץ מים גבוה והוא נותן את הפתרון האידאלי ללא ספק, הוא מוציא את הלכלוך מבין החריצים הקטנים ומסיר שכבות לכלוך קשות.

 

בלחץ מים ניתן לנקות כל משטח חיצוני, כמו אבנים משתלבות, אבני בזלת ועוד סוגי אבנים שונים המשמשים כשביל גישה או משטח מרוצף. יתרון מהודתי וגדול נוסף הוא ניקוי דקים באמצעות לחץ מים גבוה המאפשר ניקוי של הדק לפני חידוש וצביעה שלו, כמובן שצריך לתת לו להתייבש לאחר הניקוי.

ניקוי בלחץ מים

כמה עולה ניקוי ושטיפה בלחץ גבוה?

בגדול השירות לא מתחלק על פי סוג הריצוף או המשטח, אלא לפי מטרים וסוג העבודה, למשל אם זה משטח בטון שצריך לנקות בלחץ מים גבוה וקרצוף, המחיר ינוע בין 15 - 20 ש"ח למטר (החל מ-100 מטרים), לעומת זאת לחץ מים בלבד לדק ינוע בין 10 - 15 שקלים בלבד. בשורה התחתונה המחיר להזמנת השירות אינו יקר ומשתלם באופן תמידי על כל פתרון ניקוי אחר ובמיוחד לאור התוצאה הנהדרת שהוא מקנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מוצאים חברה דרך 'טופ פולישינג'

הפורטל שלנו כאן על מנת לתת מענה מלא לכל גולש אשר מחפש חברה המספקת ניקיון ופוליש, כאן אפשר להשיג את כלל השירותים, את המידע הנחוץ אליהם וכמובן לגלות את טווחי המחירים המשוערים בשוק, מעבר למידע הנרחב שקיים בטופ פולישינג, ניתן להזמין גם חברות מכאן, למעשה בעת פנייה אל המוקד באמצעות הטופס או הטלפון, אתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות באופן מיידי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה