חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי בלחץ מים גבוה

מחפשים חברת ניקיון שמבצעת ניקוי בלחץ מים גבוה? מעולה. כאן נחדד כיצד שיטה זו מבוצעת, מהם סוגי הליכלוך שניתן להסיר דרכה, כמה עולה השירות וגם מהם ההבדלים בין שטיפה בלחץ מים חמים לבין קרים - קראו וגלו.

מה זה בעצם ניקוי בלחץ מים גבוה?

ניקוי בלחץ מים גבוה היא שיטת ניקיון אקולוגית שכמעת ולא מצריכה שימוש בחומרי ניקיון מזהמים. מדובר במכונה הנקראת גרניק, בעלת ראשי דיזה משתנים אשר משחררים מים בעוצמות לחץ משתנות, החל מ - 150 בר ועד 2,500 בר. הסיבה שקיימים למכונה ראשי דיזה משתנים היא כדי להתאים ככל הניתן את איכות הניקיון למקרה, לדוגמה: דיזה לניקוי, דיזה לקילוף ודיזה לחיתוך.
 

סוגי ליכלוכים שניקוי בלחץ מים גבוה מסיר
הסרת קילופי צבע ניקוי לכלוך דביק
 ניקוי עובש הסרת גרפיטי
ניקוי צואת יונים הסרת אבקנים
הסרת כתמי שמן הסרת חלודה
ניקוי אבק ניקוי בטון
הסרת מסטיקים דבוקים ניקוי פיח
 הסרת ירוקת הסרת אבנית

אילו מקומות ניתנים לניקוי בלחץ מים גבוה?

ניקוי בלחץ מים גבוה מתאים בעיקר לניקוי של שטחים חיצוניים למבנה וכאלו שלעתים מצריכים עבודה בגובה, כמו קירות חיצוניים, ניקוי חדרי מדרגות, אנדרטאות, מדרכות, חניונים וכן, ניקוי גגות רעפים או ניקוי גגות אחרים ושטוחים. שיטת ניקוי בלחץ מים גבוה אף מסייעת להסיר מעשי ונדליזם כמו גרפיטי, מסטיקים ושאריות בטון לאחר שיפוץ.


ניקוי בלחץ מים גבוה

מהו מחיר שטיפה בלחץ מים גבוה?

מחירי ניקיון בלחץ מים גבוה נעים בין 15 - 30 שקלים למ"ר, ללא תלות בסוג המשטח שיש לנקות אלא בעיקר בכמות הליכלוך ומורכבותו ובגודל המשטח. כמו כן, במידה ומדובר על ניקוי של מבנה חיצוני המצריך עבודה בגובה, בדומה לניקוי חלונות בסנפלינג, אל מחיר העבודה יתווסף גם מחיר הסנפלינג שחברת הניקיון תשתמש בו.
 

 

מחיר ממוצע לניקוי בלחץ מים (למ"ר)

מחיר ממוצע לניקוי בלחץ מים (למ"ר): 22 ₪

טווח מחיר גבוה 30 ₪

טווח מחיר נמוך 15 ₪

מהם היתרונות והחסרונות בניקוי בלחץ מים גבוה?

כאן נסביר מהם היתרונות והחסרונות של שיטת ניקוי בלחץ מים גבוה:

  • יתרונות - שיטת הניקוי שומרת על המשטח מפני שהחומר הפעיל היחיד בה הוא עוצמת זרם המים, היא חסכונית במים במידה ומכוונים אותה ללחץ מים גבוה ובנוסף מדובר בשיטת ניקוי אקולוגית שלא מצריכה שימוש בחומרי ניקוי כימיים נלווים.
     
  • החסרונות - שיטת ניקוי בלחץ מים גבוה לא מתאימה לכל סוגי המשטחים. לדוגמה, עבור ניקוי של רצפת דק נמליץ לכם ליישם את פעולת חידוש לרצפות דק, הכוללת שיוף ויישום של שכבת הגנה שומנית. נוסף לכך, שיטה זו מתאימה רק לשטחי חוץ ואינה מותאמת לשטחי פנים של מבנה, למעט ניקוי של מכונות תעשייתיות או חדרי מדרגות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מה ההבדל בין שטיפה בלחץ מים חמים לקרים?

שטיפה בלחץ מים חמים מסייעת להמיס שומנים ולחטא משטחים שמאופיינים בכתמי ליכלוך רבים וקשים להסרה, בנוסף ניקוי בלחץ מים חמים מאפשרת ניקוי מהיר יותר בהשוואה לניקוי בלחץ מים פושרים או קרים. ניקוי בלחץ מים קרים מתאים יותר למשטחים שאין בהם כתמים קשים וכאלו הזקוקים פשוט לריענון והסרה של ליכלוכים קלים.