חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי גג רעפים

בכל מבנה, הגג, מהווה את אחד החלקים החשובים ביותר. גג מתוחזק ומטופל היטב, הוא גג עמיד, המספק הגנה טובה למבנה כולו. במבנים להם גג רעפים, חשוב מאוד לבצע ניקוי גג רעפים, מעת לעת, לטובת תחזוקה שוטפת מיטיבה. הדבר עשוי בהחלט למנוע נזקים עתידיים. את ניקוי גג הרעפים מומלץ לבצע באמצעות חברות מקצועיות המספקות שירות זה. 

מדוע חשוב לבצע ניקוי גג רעפים?

ניקוי גג רעפים הוא פעולה חשובה מאוד, במסגרת תהליכי התחזוקה השוטפת של כל מבנה. ניקוי רעפים מסייע לנו לשמור על עמידות הגג והוא מספק הגנה מפני נזקים שעלולים להיגרם בעתיד. גג רעפים מכסה את המבנה ושומר עליו מפני רטיבות, העלולה לחדור לתוך הבית. ניקוי גגות רעפים הוא אחד האמצעים היעילים ביותר, המסייעים בשמירת התקינות של הגג ורמת ההגנה שלו על המבנה. ניקוי רעפים מתבצע באמצעות התזת מים בלחץ גבוה, פעולה המביאה להסרת הלכלוך בגג בצורה יעילה. ניקוי גג רעפים חשוב משתי סיבות מרכזיות:

  1. רמת האסתטיקה של הגג – ניקוי גגות רעפים מחזיר לגג את המראה היפה והאסתטי שלו ומקנה מראה מחודש לגג.
     
  2. חשיפת תקלות – ניקוי גג רעפים באמצעות התזת מים בלחץ גבוה, חושף ליקויים מוסתרים המצויים בגג כגון: סדקים, רעפים שבורים, חורים ברעפים וכו', ליקויים הגורמים לחדירת מים לתוך המבנה. המים יכולים להגיע ממי גשמים או ממים המגיעים מדוד שמש דולף. 
     

ניקוי גגות רעפים

מהו מחיר ניקוי גג רעפים?

מחיר ניקוי גג רעפים נע בין 22 ל- 28 ₪ למטר. המחיר נקבע בהתאם לרמת הקושי של העבודה. כשמדובר בניקיון בלבד, ללא צורך בניקוי מיוחד של כתמים קשים להסרה, המחיר יהיה ברף התחתון. במקרים בהם הגג דורש פעולות ניקוי מורכבות יותר, המחיר יהיה ברף העליון. משמעות הנאמר לעיל היא, שאותה חברת הניקיון, המבצעת ניקוי מקצועי של גג רעפים, צריכה להגיע ולראות מקרוב את מצבו של הגג. רק לאחר מכן, תוכל החברה לתת הצעת מחיר מדויקת עבור העבודה. אז לשאלה כמה עולה ניקוי גג רעפים, ניתן להשיב בצורה מדויקת, אך ורק לאחר בדיקה בלתי אמצעית של הגג. 


מחיר ניקוי גג רעפים למטר בממוצע

מחיר ניקוי גג רעפים למטר בממוצע: 25 ₪

טווח מחיר גבוה 28 ₪

טווח מחיר נמוך 22 ₪

מה כולל שירות ניקיון של גג רעפים?

בסך הכל, ניתן לומר, שבדרך כלל, ניקוי גג רעפים בלחץ מים גבוה, אינו קשה או מסובך והוא מזכיר ניקוי בלחץ מים של קירות ומשטחי חוץ. שירות הניקיון כולל שטיפה כללית שמטרתה לנקות את הלכלוך שהצטבר על הגג ובין הרעפים, את לשלשת היונים, חול, אבק, עלים וענפים. מעבר לכך, הניקיון עשוי לכלול פעולה ייחודית להסרה של כתמים קשים מהרעפים. חשוב לציין, הצטברות לכלוך הכולל ענפים, עלים וכו', עלול לייצר סתימה במערכת הניקוז הנמצאת על הגג, דבר שמייצר מצב של מים עומדים, שברגע מסוים, עלולים לחלחל לתוך המבנה ולייצר נזקים לא פשוטים, שיעלה הרבה כסף לתקנם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

המשמעויות של ניקוי גג רעפים בלחץ מים

גג הרעפים מורכב מרעפים רבים, נפרדים, המורכבים יחד ויוצרים מארג מושלם שמטרתו הגנה על המבנה. מראה הרעפים יפה ומקנה לבית מראה נעים וייחודי המאפיין בתים כפריים באזורים מרהיבים ברחבי אירופה. מנגד, הרעפים קולטים הרבה מאוד לכלוך וזוהמה המצטברים על הגג, בין הסדקים של הרעפים. ניקוי גג רעפים חושף, מצד אחד, את הצבע המקורי והיפה של גג הרעפים ומצד שני, הוא חושף סדקים ורעפים שבורים. אי לכך, מיד בתום הניקוי של הגג, מומלץ לבצע תיקון של השברים והסדקים שנתגלו, על מנת לבלום מראש, חדירה של מים למבנה.