חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי גרנוליט

יש לך רצפת גרנוליט? ניקוי מקצועי לגרנוליט הוא ללא ספק אינו פשוט וצריך ידע ומכשור לבצע זאת בדרך כלל באמצעות לחץ מים חזק (גרניק) או באמצעות קיטור ניתן להסיר את הלכלוך בין הסדקים הקטנים ברצפה.

ניקוי גרנוליט זאת לא משימה קלה

גרנוליט נחשבת לאחד מסוגי הריצוף הנוחים והיעילים ביותר לשימוש בתנאי חוץ, מאחר ולמעשה מדובר במעין הדבקה מיוחדת של אינספור חלקיקי אבן קוטנים זה לזה, הניתנים לעיצוב בעזרת צבעים שונים, כך שניתן לשלב ולהתאים את חיפוי האבן הנהדר הזה כמעט בכל מקום, ציבורי ופרטי. אך בשונה מהתקנת הריצוף, בכל הקשור לפעולות כמו ניקוי גרנוליט ותחזוקתה - כאן כבר מדובר על מלאכה מורכבת יותר, לפחות עבור הצרכן הפרטי.

 

ניקוי גרנוליט

איך מבצעים ניקוי גרנוליט באופן מקצועי?

בשונה מכמעט כל סוג ריצוף אחר הניתן לשטיפה - אם על ידי חומר ניקוי גנרי ואם בעזרת חומרים ייעודיים שנרקחו במיוחד לשם ניקוי חומר הגלם הספציפי של סוג הריצוף, הרי שבמקרה של ניקוי גרנוליט מדובר בטכניקת שונה לחלוטין, הדורשת "כניסה" לכל החריצים הקטנים שבין האבנים הקטנות, באופן יעיל אך מנגד לא מזיק.

 

באופן דומה, ניתן להשוות ניקוי רצפת גרנוליט אולי לטכניקה של קרצוף רצפה אך קשה בהרבה יותר, הדורש מראה אסתטי, אך כמובן מבלי להזיק לחומר עצמו. אז איך מצליחים לעשות חידוש גרנוליט, מבלי לפגוע בו? התשובה פשוטה משאתם חושבים, ויעילה להפליא - באמצעות קיטור רותח.

איך זה עובד עם קיטור או לחץ מים?

ניקוי גרנוליט בקיטור נעשה על ידי צינור מיוחד שלא רק מתיז את האדים הרותחים בקיטור, אלא הוא גם עושה זאת בלחץ גבוה, כך שרמת הניקוי הגבוהה למעשה מובטחת, ואנו מתחייבים לעמוד גם בתנאים קשים של פגיעות מזג אויר וזמן ביעילות. ניקיון מקצועי חייב להיעשות באמצעות כלים ייעודיים, ובלי קיטור המופעל בלחץ חזק למעשה הניקוי יהיה קשה מאד (מאד) לביצוע במקרה הטוב, ורחוק מלהיות שלם במקרה הפחות טוב. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

נעזרים בפורטל טופ פולישינג

אנשי הצוות המסורים של החברות השונות באתר טופ פולישינג עומדים לרשותכם בכל רגע וישמחו להגיע עד אליכם בכל מקום ואזור בארץ, ולנקות ביסודיות את משטח הגרנוליט שלכם, כמו משטחי אבן נוספים לרבות בפנים הבית.

 

תתפלאו למצוא גם עבור ניקוי גרנוליט מחיר ידידותי ונוח למדי, בדומה לשאר השירותים המעולים שאנו מציעים. כל השירותים באתר טופ פולישינג עומדים בתקנים המחמירים ביותר של איכות ובטיחות, ותוכלו לראות אצלכם בבית כיצד ההצלחה מדברת בעד עצמה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה