חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי דקים

צריכים לבצע ניקוי דק? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו בעל מקצוע לניקוי הדק או שתעשו זאת בעצמכם. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

כמה עולה ניקוי דק?

מחיר ניקוי דק הוא 47.5 ש''ח בממוצע בעבור מ''ר. טווח המחירים נע בין 40 - 55 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין בעלי המקצוע השונים. לכן, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה בעלי מקצוע על מנת שתוכלו לקבל את המחיר המשתלם ביותר מבלי להתפשר על המקצועיות.

 

מחיר ממוצע לניקוי דק למ''ר

מחיר ממוצע לניקוי דק למ''ר: 47 ₪

טווח מחיר גבוה 55 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

מתי נצטרך לבצע ניקוי דק?

ניקוי דקים חשוב לבצע אחת לתקופה ובנוסף יש לנקות במידה ואתם עומדים לצבוע ולשמן את הדק. לפניכם טבלה המציגה כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי דק:

 

סוג הדק כל כמה זמן לבצע ניקוי דק?
ניקוי דק במבוק 12 חודשים
ניקוי דק איפאה 12 חודשים
ניקוי דק אורן 6 חודשים
ניקוי דק מעץ 12 חודשים

איך מנקים דק לפני שימון?

ניקוי דק זו עבודה דיי פשוטה. מה שחברת הניקיון תעשה על מנת לנקות את הדק שלכם הוא מאוד פשוט. בשלב הראשון יש לפנות את כל החפצים והרהיטים שנמצאים על הדק, לאחר שכל הרהיטים והחפצים פונו מהדק, חברת הניקיון תעבור על כל הדק באמצעות גרניק (ניקוי בלחץ מים) ובכך תוכל להיפטר מכל הלכלוך והאבק שהדק צובר במהלך התקופה שלא מנקים אותו.

צריכים ניקוי דקים? השוו וחסכו בקלות!

בפורטל טופ פולישינג משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לניקוי דקים במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

ניקוי דק

איך לנקות דק עץ לבד?

רוצים לדעת איך לנקות דק עץ בעצמכם? לפני הכל, וודאו שיש לכם בבית גרניק ושהוא עובד, מבלי הגרניק, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית שתנקה לכם את הדק במקצועיות. כך תבצעו ניקוי דקים לפי סוג הכתם:

  • עובש - ניקוי עובש מדק מומלץ לנקות יחד עם חומר ייעודי לניקוי דקים. במידה ואין לכם, והדק שלכם הוא סינטטי, תוכלו להוריד את העובש באמצעות אקונומיקה.
     
  • שמן - במידה ונשפך לכם קצת שמן בזה הרגע על הדק, מומלץ לפעול ולנקות את השמן כמה שיותר מהר. שפכו נוזל לניקוי כלים על הדק יחד עם מים חמים ושפשפו את הכתם. במידה וזה לא עוזר, תוכלו לשייף מעט את הדק ולראות אם הכתם יורד.
     
  • כתמי מים - על מנת להוריד את כתמי המים, מומלץ לבצע שימוש בחומרים עם חומצה אקסולית ולהמתין כ-20 דקות. לאחר שעברו 20 דקות, תוכלו לשטוף את החומצה.