חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי חול בהתזה

ניקוי חול היא שיטת ניקיון ייחודית שמאפשרת לנו לנקות משטחים וחומרים קשים מבלי לפגוע במוצר עצמו. במאמר שלפניכם נציג לכם מתי משתמשים בניקוי חול בהתזה, איך זה עובד, מה המחיר וגם איך תוכלו להוריד במחיר של ניקוי חול, אז בואו נתחיל.

מה המחיר ניקוי חול בהתזה?

מחיר ניקוי חול בהתזה לרוב יהיה בין 400 - 600 ש"ח לשעה של עבודה בממוצע של 500 ש"ח לשעה. לרוב לא מומלץ להזמין ניקוי חול לניקוי של כיסא או משטח קטן בודד, אלא מומלץ לאחד בין מספר עבודות. הבאתם כבר ניקיון מקצועית, תנצלו את ההזדמנות הזו.

 

מחיר ממוצע לניקוי חול לפי שעה

מחיר ממוצע לניקוי חול לפי שעה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מה זה ניקוי חול בהתזה ואיך הוא מתבצע?

ניקוי חול בהתזה היא שיטת ניקוי בה מעיפים חול בלחץ אוויר גבוה ממדחס על המשטח שאותו רוצים לנקות. בשיטה זו החול פוגע בעוצמה בלכלוך אותו רוצים להוריד ומוריד אותו בשלמותו מבלי לפגוע במשטח עצמו. 

 

ניקוי בהתזת חול לרוב מתבצע על מתכות לצורך הורדת חלודה, הורדת ציפוי מקולף או הכנה לצביעה בתנור.כשמבקשים ניקוי חול מחברת ניקיון מקצועית חשוב לוודא שהיא משתמשת בחומרים שמאושרים על ידי משרד הסביבה מפני שיש חומרים שנבדקו כמסרטנים ואסור להשתמש בהם יותר.

 

מתכת חלודה לניקוי חול

השוואת מחירים לניקוי חול

המחיר של התזת חול יהיה תלוי במספר השעות שתצטרכו את חברת הניקיון כמו שאמרנו בפסקה של המחיר. עם זאת לא ציינו שהמחיר יהיה תלוי גם בתמחור של חברת הניקוי עצמה. לא כל חברת ניקיון תיקח לכם את אותו המחיר על ניקוי חול בהתזה.

 

לכן אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון על ניקוי בהתזת חול. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג לשלוח לכם עד 3 חברות ניקיון בעיר שלכם לניקוי חול. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מתי נשתמש ניקוי חול?

ניקוי חול משמש בעיקר לצורך ניקוי של מתכות. הנה כמה דוגמאות:

 1. ניקוי אלומיניום.
   
 2. ניקוי שילדות של אופניים.
   
 3. ניקוי חלודה.
   
 4. ניקוי לצורך הכנה לצבע בתנור.
   
 5. חידוש רהיטים וצינורות.
   
 6. ניקוי של חלקי רכב.

כך תמצאו חברת ניקיון מומלצת לניקוי בהתזת חול

בשביל למצוא חברת ניקיון מומלצת לניקוי חול בהתזה כדאי קודם כל להסתכל על עבודות קודמות שלה ולראות מה חושבים הלקוחות שלה. ככה תוכלו לקבל מושג טוב יותר לגבי איכות השירות שלה.

 

בנוסף ודאו שהם לא לוקחים לכם מחירים מוגזמים על העבודה שהם יבצעו וגם שהם משתמשים בחומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.