חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי עובש

נתקלתם בכתמי עובש בבית שלכם? נגעלים מביצוע הסרת עובש בעצמכם? זה מובן לגמרי. כאן תוכלו לקרוא על איזורים נפוצים הדורשים הסרת עובש, עלויות ניקוי עובש ע"י חברת ניקוי, כיצד תוכלו למנוע הופעת עובש לאחר סיוע בחברת ניקיון ואיך בהליך קצר תוכלו להשוות בין החברות השונות ולחסוך בזמני חיפוש ממושכים ובכסף. קיראו וגלו.

איזורים נפוצים הדורשים ניקוי עובש

עובש מתפתח בעיקר באיזורים לחים שכוללים שימוש מרובה במים כמו היווצרות עובש במקלחת אך הוא עשוי להתפתח גם כתוצאה מנזילה בקיר בסלון או במטבח כך שמומלץ לטפל קודם במקור הנזילה המביא לעובש ורק לאחר מכן בהסרת העובש עצמו. להלן, איזורים נפוצים הדורשים ניקוי והסרת עובש:

 • עובש במקלחת - עובש במקלחת או בחדר אמבטיה זה דבר די צפוי עבור חדר השרוי בתנאי לחות גבוהים ולרוב קשה לאוורר אותו. ניתן למצוא עובש בקירות המקלחת ובחלקי סיליקון הנמצאים בדלתות המקלחונים בד"כ.

  יש לבצע הסרת עובש במקלחת על מנת למנוע החמרה, איזורים אלו כוללים : הסרת עובש מסיליקון שנמצא בחיבורים של דלתות מקלחונים ,בחיבורים שבין אמבטיות וכיורים והסרת עובש מהתקרה של המקלחת.
   
 • עובש בעץ - עובש נוכל למצוא על דקים חיצוניים הנחשפים לתנאי מזג האויר השונים, בדלתות עץ בחדרים לחים כמו חדרי מקלחת ואמבטיה, בפרקטים השרויים במרתפים, במחסנים הבנויים מעץ כמו גם מדפי עץ.

  בפעולת הסרת עובש מעץ תוכלו לשמר את מצבם של משטחי עץ והריהוט מעץ שלכם לשנים ארוכות.
   
 • עובש בקירות - במידה וקיימת נזילה אז תוכלו להתקל בעובש גם בקירות החדר שלכם וזאת מפני שהצנרת עוברת דרך כל הקירות בבית ואם ישנה נזילה זה עשוי להוביל ללחות פנימית בקיר.

  כאשר נוצרים סימני עובש בחדרי שינה יש לטפל קודם בנזילה עצמה ורק אח"כ לבצע הסרת עובש מהקיר שבחדר.
   
 • עובש בחדרי ארונות - חדרי ארונות ברוב המקרים אינם מאווררים ומספיק שהוכנס בגד לח שלא התייבש לגמרי לאחר כביסה כדי לגרום להיווצרות עובש בכל חלל הארון שלכם.

  חשוב לבצע איוורור מפעם לפעם של ארונות הביגוד שלכם ולבצע ניקוי והסרת עובש קיים.

 

מיקום סיבה אפשרית להיווצרות עובש
מקלחת חדר עם הרבה אדים לא מאוורר
רהיטי עץ (לדוגמה דקים) תנאי מזג האוויר
קירות נזילה מהצנרת
חדר ארונות תמיד סגור ולא מאוורר

 

לחצו על הכפתור כדי לראות עוד לגבי הנושא:

ניקוי עובש בקיר ניקוי עובש במקלחת

עלויות ניקוי והסרת עובש

מחיר ניקוי עובש לרוב יעלה בין 800 - 1,200 ש"ח לצורך ניקוי עובש מקיר בודד. המחיר כולל את ניקוי העובש על הקיר וגם יישום חומרי מניעה על מנת שהעובש לא יתפשט שוב. ישנם מקרים בהאם מחיר ניקוי עובש משתנה, כמו באזורים יותר גדולים או קטנים, או באזורים שנוטים לצבור יותר עובש כמו המקלחת. לנוחיותכם ,קיבצנו עבורכם הצעות מחיר אמיתיות עבור ביצוע ניקוי עובש ע"י חברות ניקיון וזאת כדי שתוכלו לדעת סדרי מחירים:

מחירי ניקוי עובש

ניקוי עובש במקלחת

המחיר עבור ניקוי עובש בחדר המקלחת וטיפול מניעתי ע"י חומרים.


1,000 - 1,500 ש"ח
כמה יעלה ניקוי עובש בחדר ארונות?

המחיר עבור ניקוי עובש בחדר ארונות משתנה בהתאם לגודל הארון.


500 - 600 ש"ח
ניקוי עובש מקירות

ניקוי עובש מקירות הבית. המחיר משתנה בהתאם לכמות העובש שיש לנקות ע"י חברת ניקוי.


800 - 1,200 ש"ח
הסרת עובש במטבח ע"י חברת ניקיון

המחיר משתנה בהתאם לכמות העובש ולמורכבויות הכלולות בהסרתו.


500 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין חברות ניקיון מובילות והביאו להסרת עובש בבית שלכם!

ניקוי והסרת עובש עשוי להיות עניין מלוכלך ואף מסוכן בריאותית עבור מי שרגיש או  שמשתמש בחומרים לא נכונים ולכן כדי שתוכלו לזכות בבית נקי מעובש במינימום סיכון עצמי או מאמצים, דעו כי חברת ניקיון תוכל לבצע זאת עבורכם בעזרת חומרים פעילים שיביאו לחיסול העובש בצורה מיטבית.  איך תדעו במי כדאי לבחור? בהליך קצר וחינמי תוכלו לקבל מפורטל טופ פולישינג עד 3 חברות ניקיון באיזורכם, שביניהן תוכלו להשוות בעלויות ולחסוך בזמן חיפושים ארוך ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

הסכנות בחשיפה לעובש

עובש, נוסף על מראו הלא אסתטי עשוי להביא לשלל סכנות בריאותיות שונות כגון היווצרות אסטמה, פריחות עוריות ואלרגיות וזה לרוב יתבטא בהיווצרות אף לח ומנוזל, בעיניים רטובות, לחצים באיזור החזה, מיגרנות שונות, גירוי של הריאות ובקשיי נשימה. לכן כאשר נוצר מצב של היווצרות עובש בחדרים, בעיקר בכאלו שקשה לאוורר כמו חדרי אמבטיה ומקלחות - מומלץ לבצע ניקוי והסרת עובש ע"י בעל מקצוע, ודרך כך להימנע  מאינטרקציה ישירה עם העובש.

 

דחיפות עבור ניקוי והסרת עובש בבית

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

כיצד למנוע הופעת עובש בבית?

במידה והסתייעתם בחברת ניקיון בהסרת עובש במקלחת שלכם ואתם מעוניינים למנוע עובש עתידי חשוב שתקפידו על כמה כללים שנציג מתחת:

 • איוורור את החדרים - הקפידו לאוורר ככל שתוכלו את החדרים בבית, במיוחד חדרים שנוטים לצבור לחות כמו חדר המקלחת (לאחר שביצעתם בו שימוש כמובן).
   
 • ניגוב אדים - בצעו באמצעות מגב יד או מתלית יבשה ניקוי של מראות, דלתות האמבטיה, שטחי קיר מרוצפים ורצפת אמבטיה ע"מ להביא לייבוש מיטבי של החדר, נוסף על אופציית האיוורור.
   
 • השתמשו בצבע ייעודי - לאחר שבדקתם שאין נזילה קיימת בקירות או בתקרה, בצעו צביעה של חדר הקיר בצבע ייעודי שמכיל רכיבים דוחי עובש על מנת למקסם את הביצועים.

 

ניקוי עובש בבית

ניקוי עובש באופן עצמאי

במידה והבחנתם בנקודה קטנה של עובש, ניתן לבצע הליך ניקוי עובש באופן עצמאי באמצעות אבקת סודה לשתייה :

 1.  יש להוסיף כרבע כף אבקת סודה לשתייה לבקבוק שפריצר עם מים. רצוי מים רותחים.
   
 2. יש לשקשק את בקבוק השפריצר ע"מ למוסס את הסודה במים.
   
 3. יש להתיז את נוזלי השפריצר על הנקודה של העובש ולהתחיל בקירצוף באזרת ספוג קשיח או מברשת שיניים (כזאת שלא מיועדת לשימוש חוזר בפה)
   
 4. יש לוודא שפעולת הקירצוף מסירה את כתם העובש.
   
 5. יש לעבור עם מים רגילים על המשטח כדאי לוודא את פעולת הניקוי של העובש על השטח הנקודתי.
   
 6. ניתן לחזור עם נוזל הסודה ולקרצף בשנית ע"מ להסיר לחלוטין שאריות של עובש.