חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי עובש במקלחת

מעוניינים לבצע הסרת עובש במקלחת שלכם? במאמר זה תוכלו לקרוא על הגורמים לעובש, מדוע חשוב לבצע הסרה של עובש וכיצד ניתן למנוע אותו? ואיך באמצעות הליך פשוט תוכלו להשוות בין חברות ניקיון ולחסוך בזמן ובכסף.

הופעת עובש במקלחת - מה גורם לעובש להופיע?

עובש הוא תוצר של פעולת עיבוי בקירות המקלחת הנגרם בשל חוסר איוורור מספק לחדר זה. בעת רחצה נוצרים אדים חמים המביאים להיווצרות "טיפות זיעה" על קירות חדר הרחצה שלכם ועם הזמן נספגים לתוך הקיר ויוצרים במצטבר את העובש.
 

יש לבצע הליך ניקוי מקלחת (ניקוי עובש בקרמיקה באמבטיה ,ניקוי עובש מהתקרה במקלחת, ניקוי ריצפת המקלחת) וכמו גם, לאוורר את חדר האמבטיה כדי לצמצם ככל הניתן התפשטות מהירה של סוגי עובש שונים שנוכחותם משפיעה על הנראות הפיזית של חדר האמבטיה ובנוסף על הבריאות שלכם. בהמשך תוכלו לקרוא על הסיכונים הנגרמים כתוצאה מעובש.

 

עובש במקלחת

מחירי ניקוי עובש במקלחת ע"י חברת ניקיון

מחיר ניקוי עובש במקלחת ע"י חברת ניקיון נע בין 1,200 - 1,500 ש"ח וזאת בעבור ניקוי העובש הקיים ויישום חומרי מניעה על המשטח שנוקה מעובש. המחירים משתנים בהתאם לגודל ההתפשטות של העובש והן לכמות החומרים בהם יש צורך.
 

מחיר ממוצע להסרת עובש במקלחת ע"י חברת ניקיון

מחיר ממוצע להסרת עובש במקלחת ע"י חברת ניקיון: 1350 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

צריכים טיפול בעובש במקלחת? השוו וחסכו!

עובש במקלחת הוא מפגע בריאותי רציני. ע"מ לחסוך מכם זמני התעסקות ממושכים בניקוי וטיפול עובש במקלחת בעצמכם דעו כי חברת ניקיון תוכל לבצע זאת עבורכם ומעבר לכך, עצם השארת פרטים בפורטל טופ פוליש תוכלו לקבל בחינם עד 3 חברות ניקיון מומלצות באיזורכם שביניהן תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בחיפושים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

מדוע מומלץ לבצע ניקוי עובש במקלחת?

עובש הינו רעלן ביולוגי, נוסף על העובדה שהוא מכער מבחינה אסתטית את המרחב הוא מאוד מסוכן לבריאות של מי שנחשף אליו. ניקוי עובש בתקרת מקלחת הוא הכרחי פי כמה לדוגמה מניקוי עובש בתקרה בסלון מפני שכאן מדובר באיזור שקשה לאוורר באופן מיטבי והוא אטום לגמרי בשעות רחצה.
 

מי שנוהג לבצע זמני רחצה ממושכים במקלחת הנגועה בעובש - חושף את עצמו לסכנות בריאותיות רבות כמו היווצרות אסטמה, קשיי נשימה, מיגרנות תכופות וגם לזיהומים עוריים לכן בכל הקשור לניקוי עובש שחור במקלחת - מומלץ שלא להתעכב ולהביא להטבה על ידי הן הורדת עובש במקלחת והן מניעתו.
 

הדחיפות לביצוע ניקוי עובש במקלחת שלכם:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

איך למנוע עובש באמבטיה?

לאחר שהסתייעתם בחברת ניקיון שביצעה ניקוי עובש או ביצעתם בעצמכם הסרת העובש במקלחת שלכם כדאי שתבצעו כמה פעולות פשוטות שימנעו מהעובש לחזור לבקר:

 • אווררו - הדבר החשוב ביותר למניעת עובשים חוזרים במקלחת הוא ע"י איוורור של החדר עצמו. בכל סוף שימוש או ביכלל ,בצעו איוורור ע"מ למנוע היווצרות לחות כבדה המהווה כר פורה להיווצרות פיטריות וחיידקים.
   
 • ניקוי עודפי מים - סיימתם ברחצה שלכם? בצעו ניגוב עם מגב או מתלית את שאריות המים מרצפת המקלחון וגם נגבו את דלתות המקלחת - דבר זה יביא למניעה ולהסרת עובש מסיליקון במקלחת הנמצא בתחתית הדלתות ובחיבורים. 
   
 • שימוש בצבע ייעודי - בצעו צביעה של קירות חדר המקלחת ע"י צבע ייעודי שמטרתו לדחות היווצרות של עובש עתידית. ניתן להשיג בכל חנות לחומרי בניין. 

 

דרכי מניעת עובש במקלחת תוצאה
איוורור חדר המקלחת מונע מאוויר לח לחדור לקירות וליצור רטיבות.
ניקוי עודפי מים מריצפת המקלחת מונע קרקע פורייה להתפשטות עובש בחיבורי הסיליקון של המקלחת.
צביעת קיר מקלחת בצבע ייעודי רכיבי הצבע דוחים את התפתחות העובש בקירות המקלחת

 

איך מנקים עובש מהתקרה במקלחת?

רוצים לדעת איך מנקים עובש מהתקרה במקלחת שלכם? מיד נדריך אתכם כיצד לבצע זאת לבד אך לפניכן חשוב לציין כמה דגשים : היות ומדובר בניקוי עובש מהתקרה - יש סיכון שחומרי הניקוי שנשתמש בהם וגם העובש עצמו שנסיר ייפלו עלינו תוך כדי ביצוע הליך הניקוי לכן יש להצטייד בלבוש מגן הכולל :

 • ביגוד ארוך
   
 • משקפי מגן (לחובבי השחייה ניתן גם להשתמש במשקפיי שחייה אטומות)
   
 • בכפפות.


הציוד שנזדקק לו לשם ביצוע הליך הניקוי:

 • ​אקונומיקה/ תכשיר ניקוי ייעודי דוחה עובש.
   
 • ספוג צמר פלדה וסולם. 
   
 • סולם

הליך הניקוי: יש לטבול את צמר הפלדה באקונומיקה או בתכשיר מתאים שבחרתם, לעלות על הסולם ולבצע קירצוף רוחבי של העובש בתקרה. יש לחזור על פעולה זו מספר פעמים עד לקילוף סופי של העובש מתקרת המקלחת. לאחר שהאיזור התייבש יש לצבוע את האיזור בצבע ייעודי המכיל חומרים דוחיי עובש ע"מ למנוע ממקרה זה לחזור בשנית.

 • הערה חשובה - בעת ביצוע הליך ניקוי עובש מהתקרה במקלחת שלכם לאפשר איוורור ע"י פתיחת דלתות וחלונות כדי למנוע הרעלה מריחות חזקים של חומרי הניקוי עצמם.