חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי עובש בקיר

נתקלתם בעובש דוחה בקירות הבית שלכם? כאן תוכלו לקרוא מה גורם לעובש להיווצר, כמה יעלה לכם ניקוי עובש בקיר בבית שלכם ע"י חברת ניקיון מקצועית ואיך בהליך פשוט בפורטל טופ פוליש תוכלו להשוות בין חברות ניקוי ולחסוך בכסף, קראו וגלו.

מה גורם לעובש בקיר להופיע?

ישנם כמה גורמים עיקריים להיווצרות עובש בקירות ביתיים כמו חוסר באיוורור הבית, עובש בקיר גם עשוי להצביע על נזילות בצנרת הבית או כתגובה לאיטום לקוי של קירות חיצוניים של הבית, לכן לפני שתבצעו ניקוי עובש בקיר הבית שלכם כדאי להבין מהם הגורמים העיקריים להיווצרות עובש בקיר שלכם:

 • חוסר איוורור - קיימים איזורים ספיציפיים בבית המאופיינים בלחות גבוהה מאוד כמו בחדרי מקלחת ואמבטיה (לחצו כאן וקראו על ניקוי עובש במקלחת) המביאים עמם כר פורה להתרבות פיטריות ועובשים שונים, כמו כן גם מרתפים מחוסרי חלונות, ולכן - במידה ואינכם פותחים חלונות ע"מ לאוורר את הבית מסיבה כזאת או אחרת זה עשוי לגרום להתחממות של הבית ולעלייה בלחות האוויר המצוי - מה שגורם לריהוט ולקירות "להזיע" ודרך כך להביא לשיגשוג של פיטריות המביאות עובש איתן.
   
 • נזילה בצנרת - במקרה בו הבחנתם בעובש בחדר מאוורר עם קירות יבשים  זה עשוי להעיד על היווצרות נזילה בצנרת השרויה לאורך הבית שלכם ובמקרה כזה חשוב לטפל בנזילה לפני הטיפול בעובש עצמו.
   
 • איטום לקוי - כאשר נוצרות דליפות של מים עקב איטום לקוי או כזה שנהרס זה עשוי להביא איתו הופעה של עובש. מקרה זה נפוץ בעיקר בחורף בעת ירידת גשמים וכאשר קיימת פירצה שדרכה מי הגשם מצליחים לחדור לקירות הבית.

 

גורמים לעובש תוצאה
חוסר איוורור גורם לקירות "להזיע" ומביא להופעת עובש
נזילה בצנרת גורם לעובש להופיע בגלל רטיבות נזילות בצנרת שבקיר
איטום לקוי בעיקר בחורף - הגשם חודר דרך פירצות בגג המבנה וגורם לעובש

מחירי ניקוי עובש בקיר ע"י חברת ניקיון

מחיר ניקוי עובש בקיר בבית ע"י חברת ניקיון נעים בין 800 - 1,200 שקלים. המחיר הוא לניקוי עובש בקיר אחד וזה עשוי להשנות בהתאם לגודל התפשטות העובש וכמות חומרי מניעה שיש ליישם.
 

מחיר ניקוי עובש בקיר בודד בממוצע

מחיר ניקוי עובש בקיר בודד בממוצע: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

הפטרו מעובש בקירות שלכם ע"י חברת ניקיון 

הופעת עובש בקירות מבנה גורמים לניראות לא אסתטית וכמו כן, גם לסכנות בריאותיות רציניות. וכפי שכבר נחשפתם - עלויות ניקוי עובש בקיר ביתי ובתקרה עשויות להשתנות ולכן על מנת לטפל עבורכם בבעיית העובש כמה שיותר מהר דעו כי תוכלו להשאיר פרטים ולקבל מאתר טופ פוליש 3 חברות ניקיון שיוכלו לבצע זאת עבורכם, בין חברות הניקיון שתקבלו תוכלו לבדוק הצעות מחיר לניקוי עובש בקירות ולחסוך בכסף. וזאת כשירות חינמי ללא התחייבות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

כיצד לבצע ניקוי עובש בתקרה?

מעוניינים לבצע ניקוי עובש בתקרה שלכם? לפני שאתם פונים לבצע זאת בעצמכם כדאי שתדעו כי מצב זה עשוי לקרות מכמה סיבות שיש לטפל בהן קודם לכן:

 • מגורים בבניין משותף - עובש בתקרה עשוי להופיע כתוצאה מנזילה בצנרת של השכן מעליכם - כדאי שתפנו לבירור עם שכניכם כדאי לטפל בנזילה הקיימת ורק לאחר מכן לבצע ניקוי עובש בתקרה שלכם.
   
 • מגורים בבית פרטי - העובש בתקרה מגיע לרוב מפירצות באיטום של הגג (בד"כ נפוץ יותר בתקופת החורף בה יורד גשם) - יש לבצע איטום מחודש ע"י בעל מקצוע. במידה ונשללה הסיבה לאבעיות באיטום, זה עשוי להצביע על נזילה בצנרת המצויה בתוך קירות הבית.

  במקרה זה יש לבצע בדיקה של הצנרת כדי לשלול נזילה קיימת ורק לאחר מכן לבצע הליך ניקוי של עובש בתקרה שלכם.

ביצוע ניקוי עובש בתקרה עשוי להיות מורכב היות והנגישות לאיזור בו העובש נמצא לרוב בעייתית - קשה להגיע לתקרה אם אין סולם יציב או אם מדובר בכתם עובש גדול תמצאו שזה קשה לתנייד ע"י סולם לכל המשטח הנגוע.
 

במקרה כזה תוכלו להסתייע בחברת ניקיון המחזיקה באמצעים הנחוצים לשם הסרה וניקוי עובש בתקרה שלכם ע"מ למנוע מכם סיכון הנוגע בעבודה מורכבת בגובה.

הנזקים של עובש בקיר

לא בטוחים אם לבצע ניקוי עובש בקיר בבית ע"י חברת ניקיון? כדאי שתדעו כי נזקי עובש, נוסף על היותם לא אסתטיים הם גורם לחולי ומחלות בקרב בני אדם ובפרט אנשים בעלי מערכת חיסונית מוחלשת. חלק מהנזקים הבריאותיים הנגרמים ע"י עובש בקירות שלכם הם - גירויים עוריים, קשיי נשימה והתפתחות של אלרגיות, לחץ על הריאות, מיגרנות ועוד נוספים. ישנם מקרים בהם תעדיפו לבצע ניקוי של עובש באופן עצמאי אך דעו כי זה כרוך בסיכון עצמי ובחוסר יעילות לרוב עקב שימוש בחומרים בצורה שגויה לכן מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מוסמכת לכך.

דחיפות לניקוי עובש בקירות שלכם

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

כיצד למנוע עובש בקיר?

לאחר שביצעתם ניקוי עובש בקירות הבית שלכם ע"י חברת ניקיון ואתם מעוניינים למנוע הופעת עובש עתידית - קבלו כמה דרכים למנוע עובש בקיר שלכם:

 • איוורור הבית - הקפידו לפתוח חלונות כל עוד המצב מאפשר זאת (לא בזמני גשמים כמובן).
   
 • הפעילו מצב טיפה במזגן - טיפ שכנראה לא ידעתם לפני, לאחר שחברת ניקיון ביצעה ניקוי עובש בקירות שלכם - כוונו את המזגן שלכם למצב טיפה ע"מ לייבש את הלחות המצוייה באוויר. דעו כי מצב טיפה שואב אליו את הלחות באוויר ומחליף אותה בייבוש. מומלץ לכוון למצב טיפה ל - 10 דק לפחות בכל סיום שימוש במזגן כי פעולת הקירור במזגן מוציאה עמה לחות מוגברת מה שבאופן קבוע מביא להיווצרות עובש ולפיזורו בבית.
   
 • בידקו נזילות - חשוב שתבדקו אודות נזילות אפשריות באיזורי הבית שלכם ע"מ למנוע מעובש להופיע בשנית כמו כן, נוסף על נזילות צנרת , בעת חורף מתווספות גם נזילות הנגרמות כתוצאה מאיטום לקוי שמביא מי גשם לחדור לקירות הבית ולהרטיבם. מומלץ לבדוק נקודות אלו לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון שתבצע הליך ניקוי עובש בקירות שלכם.