חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי פאנלים

בדרך כלל לאחר שיפוץ הפאנלים שלנו בבית מתמלאים באבק, צבע ולכלוך, עבודה הניקוי שלהם צריכה להיות ידנית והיא ללא ספק קשה וסזיפית, רוצים לקבל שירות של חברה מקצועית העוסקת בהסרת צבע מפאנלים וכוללת ניקוי וליטוש במידת הצורך.

ניקוי פאנלים בבית הלקוח, כשירות משלים

לא תזמינו באופן ישיר חברה רק בשביל ניקוי פאנלים בביתכם, על הדרך תבקשו גם ניקוי לרצפה או אפילו קרצוף המרצפות והסרת כתמי צבע נוספים בביתכם, הפאנלים צריכים להיות כחלק בלתי נפרד מניקיון הרצפה ובפרט כאשר אתם מזמינים ניקיון לאחר שיפוץ והסרת צבע.

ניקוי פאנלים

הסרת צבע מפנאל - איך עושים זאת?

החלטתם שאתם רוצים לנקות את הפאנלים לבד? כפי שאמרנו לכם בהתחלה, זו לא עבודה קלה והיא לגמריי ידנית, איך עושים זאת? "המצרכים" שלכם הם סכין להסרת צבע, סקוץ עם סבון וסמרטוט לח ונקי. עוברים עם סקוץ על הפאנל ובעזרת סכין מגרדים את הצבע, לאחר מכן עם הסמרטוט מנגבים ובודקים אם יש עוד שאריות צבע. זהו כל התהליך - הוא לא מורכב, אבל לוקח זמן ולא נוח לביצוע עקב כך שפאנלים צמודים לקרקע וצריך להתכופף או לשבת על הרצפה וכמובן שעוברים פאנל אחד בכל פעם לאורך כלל הדירה שלכם.

האם יש תוספת מחיר בעבור ניקיון הפאנלים?

הזמנתם חברה לניקיון ביתכם (בדרך כלל לאחר שיפוץ או לפני איכלוס), ביקשת שינקו את הפאנלים והם ביקוש על כך תוספת מחיר, ראשית העניין לא סביר, פאנלים צריכים להיות כלולים בניקיון יסודי של דירה, אלא אם כן ביקשתם רק קרצוף לרצפה או הסרת כתמים בכמה אזורים, אז כמובן שאין קשר ישיר לפאנלים.

 

מה שחשוב לעשות במצבים כאלו הוא ראשית ללמוד את הלקח ובעתיד לסגור מול החברה בדיוק את כלל הפרטים. בעתיד פשוט ציינו זאת מול חברת הניקיון והפוליש שאתם רוצים גם ניקוי והסרת כתמים הפאנלים, כך שלא יהיו בקשות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ליטוש פאנלים וניקיון על פי סוגים

ישנם מספר סוגים של פאנלים בדיוק כפי שיש סוגים של ריצופים, בין אם זה שיש, אבן, גרניט, קרמיקה, חומר סינטטי ואפילו עץ, חלק מן הפאנלים ניתנים לליטוש אך זהו שירות שבקושי נדרש, כי אין הרבה מקרים בהם צריך ללטש את הפאנלים, בכל זאת במידה ואתם זקוקים לשירות שכזה, ליטוש פאנל כמו שיש, אבן וגרניט הוא אפשרי.

 

כמו כן תמיד ניתן למרוח חומרי הברקה על גבי פאנלים (במידה והם מתאימים), אך גם כאן אין זה משהו נפוץ וגם כאשר מבצעים פוליש ווקס לא מורחים את החומר על הפאנלים אלא על הריצוף בלבד.