חברת ניקיון מוצאים בקלות
חברת ניקיון מוצאים בקלות באמצעות טופ פולישינג!

ניקוי מרצפות

מעוניין לנקות את המרצפות הישנות? רוצה לנקות את החריצים בין הריצוף? ביצעתם שיפוץ ומעוניינים בניקוי מרצפות מקצועי? לא מעט אפשרויות וסיבות קיימות, אך הכל אפשרי באתר "טופ פולישינג" תוכלו לקבל מספר הצעות בעבור כל סוג שירות הקשור אל ניקיון ופוליש.

ניקוי מרצפות - איך תעשו זאת נכון?

כל בית, בכל "גיל" ואזור, יזדקק בשלב זה או אחר לשירותי ניקוי מרצפות על ידי חברה מקצועית, אמנם בהרבה מהמקרים תתקבל החלטה להחליף את הרצפה באחת חדשה לפני ניקוי יסודי, אך נתון זה רק מחזק את העובדה כי כל רצפה, מעצם מהותה, זקוקה להתחדשות אחת לכמה זמן לפחות. אנו ב"טופ פולישינג" מנקים לכם את הרצפות, בכל אזור שתחפשו ולכל סוג רצפה וחלל. בין אם אתם מחפשים ניקוי מרצפות לבית פרטי, למוסד או לגוף מסחרי, אנו מתחייבים למצוא עבורכם את נותני השירות הטובים, הזולים והאמינים ביותר.

ניקוי כתם ברצפה

כיצד לנקות מרצפות לאחר רובה?

כל רצפה זקוקה להתקנת רובה בין המרצפות, כלומר לחומר "איטום" שימנע מהמרצפות והאריחים להיסדק ולהתלכלך. עם זאת, חשוב לזכור כי גם הרובה המשמשת כשכבת הגנה על הרצפה זקוקה גם היא להגנה בפני עצמה, ומשום כך יש חשיבות רבה לאופן הטיפול בה וברצפה כולה כאשר מבצעים ניקוי מרצפות מקצועי, או אפילו עצמאי באופן שגרתי בבית.
 
מעבר לפעולות התיקון ההכרחיות אחת לכמה זמן ברובה עצמה, כדאי לזכור שגם פעולות מניעה אפשריות ואף רצויות בהקשר זה, וזאת בכדי למזער את הנזק ולהבטיח עמידות רבה ככל הניתן לרצפה ולמראה הכללי שלה.
ככלל, חשוב להקפיד על המאפיינים הבאים לאחר התקנת רובה במרצפות:
  • שימוש בחומרי ניקוי ספציפיים, המותאמים לא רק לסוג המרצפה הקיים אלא גם להרכב החומרים המצוי ברובה.
     
  • שימוש בהרבה מאד מים זורמים לפני הטיפול במרצפות וברובה.
     
  • מריחת ווקס כשכבת הגנה לאחר ניקוי מקצועי של הריצוף.
     
  • שפשוף עדין ואינטנסיבי, בעזרת כלים ספציפיים המותאמים גם הם לשני המרכיבים – המרצפות עצמן והרובה שנבחרה לחזק אותן.
חשוב מאד להקפיד על כלל המאפיינים הללו, כדי להבטיח מראה רענן לרצפה ומעבר לכך לייצר עמידות לאורך שנים רבות.

ניקוי חריצים ברצפה - רובה

באיזה שיטה מנקים מרצפות טרצו ישנות?

בעבר הלא רחוק היה מקובל מאד להתקין בבית מרצפות טרצו, והן למעשה קיימות ברובם המוחלט של הבתים הישנים בישראל. ניקוי רצפה מסוג זה נחשב למאתגר במיוחד, משום שבנוסף למאפייניו הייחודיים של הטרצו, כמעט בכל המקרים יהיה מדובר גם במקרים של בלאי טבעי הנובע משחיקה של שנים רבות.
 
לכן לפני שתבררו על שירותי ניקוי מרצפות טרצו, חשוב שתקחו זאת בחשבון ותבחרו בחברה אמינה שאנשי המקצוע בה מבינים את המצב הרגיש של סוג המרצפות הזה. אז איך מנקים מרצפות טרצו? כמו הרבה מקרים אחרים, הסוד טמון בהרכב החומרים הקיים במרצפות שלכם, ולכן כל עוד יש בידכם האפשרות לברר מהו, עשו זאת.
 
הבחירה בסוג זה או אחר של חומר עשויה להיות משמעותית מאד, והשלכותיה יכולה להיות קריטית - לכאן או לכאן. לכן ככלל עדיף תמיד להיעזר בשירותי ייעוץ של מומחים, או טוב מכך, להזמין פוליש לטרצו על ידי בעל מקצוע שיעשה זאת עבורכם, ויבטיח לכם שקט נפשי עם תוצאות שלא ידעתם שהן אפשריות. 
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052505

ניקוי חריצים בן המרצפות - כך עושים זאת:

יש כמה דרכים לנקות את החריצים שבין המרצפות, לרוב כמובן כאשר מורכבת בהם רובה ייעודית שמטרתה להפחית את הנזק והלכלוך המצטבר בחריצים ובמרצפות עצמן, ברבות הזמן.

 

כך למשל, ישנה אפשרות לערות על החריצים חומר ניקוי ייעודי המסיר את הכתמים ומלבין מחדש את הרובה בתוך דקות ספורות אך חשוב לזכור שפתרון זה אינו מתאים לכל סוגי הרצפות ובסוגים מסוימים של מרצפות הוא עשוי אף להזיק להן.

 

דרך נוספת לנקות את החריצים היא להבריש אותם בעזרת מכונת ניקוי דקה וייעודית, הממוקדת לאזור החריצים בלבד ומבטיחה שמירה על המרצפות שסביבם. בדרך זו האזור למעשה מתנקה בעזרת גירוד אינטנסיבי ומהיר במיוחד, השומר מצד אחד על רמת ניקיון גבוהה אך מנגד מבטיח שמירה על עמידותו של האזור כולו. 

ניקוי ריצוף באדים באמצעות קיטור

דרך נוספת ויעילה לא פחות לביצוע העבודה היא ניקוי רצפות בקיטור. בדרך זו למעשה מופעל לחץ מסוג מעט שונה מהרגיל על הרצפה והכתמים המופיעים עליה, וזאת בדרך שמבטיחה הגנה וניקיון מרבי על חומרי הגלם.
 
אופן השימוש בקיטור הוא פשוט מאד ואף נראה דומה לשואב אבק רגיל במבט ראשון, כאשר כל שדרוש הוא להעביר את פיית הקיטור על הרצפה לאורך ולרוחב, והלכלוך הרב שהצטבר יוצא ממנה בקלות ובכמויות מפתיעות, השיטה הזו מתאימה בעיקר לניקיון מרצפות שהשחירו או שיש עליהם כתמים שלא יורדים בשטיפה רגילה, מומלץ להשלים את הפעולה עם פוליש או לפחות קרצוף.

ניקוי ריצוף בקיטור ולחץ מים

שירות ניקיון לאחר שיפוץ לכל רצפה

מחפשים חברה מקצועית שתבצע עבורכם ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ? הגעתם למקום הנכון. ב"טופ פולישינג" תמצאו את כל החברות המובילות בארץ המבצעות ניקיון לדירות אחרי שיפוץ, בכל אזור שתבחרו ולכל סוג ריצוף באשר הוא.
 
במיוחד לאחר תהליך חידוש של הבית, בו נעשו שינויים שעשויים להיות קריטיים על המשך הטיפול בו, כדאי מאד להיעזר בשירותי ניקוי מרצפות מקצועיים, ולכל הפחות להיעזר בשירותי ייעוץ כאלה, אם לא לערוך את הניקיון עצמו – וזאת כדי להבטיח שמירה על ניקיון הדירה לאורך זמן.

איך מסירים כתמים מהרצפה?

לסיום, טיפ לגזור ולשמור מהמקצוענים של "טופ פולישינג", להבטחת ניקוי כתמים ממרצפות באופן יעיל ומוצלח במיוחד: לפני שתמהרו לשפוך על האזור המוכתם חומץ או מלח לימון, זכרו כי מדובר אמנם בחומרים ביתיים אך הנזק הכרוך בשימוש בהם עשוי להיות בלתי הפיך.
 
לכן במקרים של כתמים "קלים" ובהנחה שסוג המרצפות שלכם מותאם לכך, לרוב יהיה אפשר להשתמש בתכשירים הביתיים כדי לנקות את הכתם, ועדיף לעשות זאת כמה שיותר מהר - ככל שתחכו כך יגבר הסיכוי שהכתם לא יירד.
 
כאשר מדובר בכתמים רציניים לעומת זאת, יש להעדיף לרוב ניקוי אינטנסיבי עם חומרים ייעודיים, וכשאלה לא מסייעים יש לבצע ליטוש. זכרו כי כל מקרה צריך להיחשב לגופו ולכל חומר גלם יש חומרי ניקוי מרצפות ייחודי לו, ולכן מומלץ לבדוק את תגובת האריחים בפינה נסתרת שבה הנזק האפשרי לא ייראה.